Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában hol lehet találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hol lehet találkozni visszafogott, kedves, humoros lányokkal?

Figyelt kérdés
Volt már barátnőm,de csak rossz tapasztalat volt.Meg akart változtatni,nem tűrte hogy szeretek kockulni.Elvileg nem volt bulizós (ezt ő mondta)de amikor szakítottunk (én szakítottam vele)akkor felhozta hogy más hátha elviszi bulizni.Nem vagyok bulizós,de néha kibírtam volna ha ő menni akart volna.Humor érzéke nemigen volt,sőt ha kicsit hülyéskedtem nagyon besértődött.Elég tanácstalan vagyok sose olyan lányt ismerek meg,mint amilyet a kérdésben írtam.
2018. máj. 9. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, de nem adom! :D
2018. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem adod?
2018. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szerettem sose a bulikat,inkább megyek moziba,vagy színházba,bárhova máshova,csak oda nem.


Rossz indulatú nem vagyok,meg van humorom is.Igaz,az elég egyéni,de ha szereted a kihívásokat,egy próbát megérek.


A visszafogottságról annyit,hogy ugyan nyers vagyok,de öltözködésre eléggé szolíd,társaságban se vagyok az a harsány típus.


Engem nem zavar a kockulás addig,amíg néha napján,de valamilyen programot szervezünk,akár egy kirándulást,bármit,mondjuk havi 1-2 alkalommal.

2018. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kár hogy erre alig akad olyan lány mint a 3-as :D
2018. máj. 10. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vannak jófej lányok, elég uncsi p.csát sikerült kifognod. Ismerkedj suliban, munkahelyen, akárhol..


De amúgy ha egész héten csak a gépet vereted azt sztem senki nem díjazza...heti 2-3 közös program amiből 1-2t te is szervezel és akkor már nem érheti szó a ház elejét.

2018. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!