Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lányt elhívtam találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt elhívtam találkozni, de visszautasította, még van valahogy esélyem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a lány, annyi közös van bennünk, még valahogy rá tudnám venni, hogy mégis eljöjjön velem?
2018. ápr. 27. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nincs.
2018. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem igazán.
2018. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyelőre jegeld egy kicsit a randi kérdést, dumálni, stb lehet, de ne tűnj " erőszakos"- nak.
2018. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De ez nagyon rossz érzés, ha nincs. Korábban már több lánynál éreztem, megtaláltam az igazit, és mindig ez lett a vége. Most legalább beszélünk neten és én szeretnék ebből kihozni minden tőlem telhetőt.


ÉN is arra gondoltam, hogy később hozom fel újra, csak neten viszont sokkal nehezebb vonzalmat kelteni, épp ezért én félig csak egy sima baráti jellegű találkozóra gondoltam.

2018. ápr. 27. 10:04
 5/21 TTP80 ***** válasza:
53%
Szia kérdező, sajnos nincsen. Ismerkedj másik lánnyal és próbáld ne beleélni magad. Meg kell tanulni elviselni a visszautasítást. Sajnos nagyon nehéz, mivel Te többet szeretnél, mint ő. De majd lesz olyas valaki, aki alig várja, hogy találkozzatok. Türelem türelem...
2018. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Talán nincs bennetek annyi közös, ha még egy fél órára sem akar talalkozni veled.
2018. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#4 “neten sokkal nehezebb vonzalmat kelteni”


Ezzel nem értek egyet, én valahogy mindig azt tapasztaltam, hogy akihez élõben vonzódtam, neten/képekrõl is ugyanazt éreztem.


A leírás alapján nem tudom, hogy van-e esélyed, lehet hogy csak bemeséled magadnak, hogy annyi közös van bennetek. Ha nem érzel a részérõl semmilyen érdeklõdést, akkor tényleg nem kéne erõltetni.

Ha úgy utasítana vissza, hogy közben érdeklõdik irántad (van erre is példa), akkor még lenne esély.

2018. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem tudnék más lányt keresni, úgy érzem, nekem ő kell.


4#: A te esetedben is csak akkor működött, ha jól néz ki a srác, így elhiszem, hogy kép alapján is vonzódtál. Nekem viszont nagyon nem jó a külsőm, így esélytelen lenne vonzalmat keltenem, még élőben is nehéz lenne.


Hát nem igazán érdeklődik mondjuk. :/

2018. ápr. 27. 11:53
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van eselyed. Mivel indokolta, hogy nem akar talalkozni? Ha azzal, hogy nem tetszelneki, akkor az esely nulla. Ha mondjuk azzal, hogy most nem akar randizni, mert szakitason van tul, karriert epit...stb., akkor lehet kis eselyed, de akkor is minimalis. Ha nagyon előnytelen a külsőd, akkor felejtsd el a netes ismerkedest. Az az első, ami alapjan szelektalnak a nők/ferfiak.
2018. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Nem tudnék más lányt keresni, úgy érzem, nekem ő kell."


->Te viszont valószínűleg nem kellesz neki, legalábbis jelen állapotodban biztosan nem.


A lányoknak nem vonzó az, ha egy pasi ennyire rá van szorulva egy nőre. A PUA az ilyen srácokat "needy"-nek nevezi.

2018. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!