Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felvegyem facen és ráìrjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvegyem facen és ráìrjak? Vagy valahogy személyesen kéne találkozni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen a kollégák szinte mind nők 40 felett a egyik ilyem kollégám akivel jóban vagyok egy csomószor azzal jönn, hogy legyek a veje meg mutterral (ő is ozt dolgolzik) is arról viccelődnek, hogy összegoznak a lányával meg ilyesmi. Az elején zavart, meg vissza szólogattam, hogy erről ő is tud? Meg ilyenek, eddig egyszer találkoztunk de akkor is csak köszöntünk egymásnak. Szerintem nagyon aranyos és lassan tényleg elkezdtem iránta érdeklődni... Szerintetek ciki lenne bejelölni facen és rá ìrni? Fogalmam sincs hogyan fogjak hozzá.. Nőnapra kuüdtem neki virágot az annyával de ennyi...

2018. ápr. 4. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha az anyja is erőlteti, akkor csak beszélnek rólad otthon két szót, tehát esélyes. Írj rá nyilván.
2018. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Túlspilázod. Tetszik a lány? Gondolom, tetszik. Bár a FB-os, meg úgy kompletten a netes kezdeményezést alapból hanyagold, inkább melóhelyen kezdj vele beszélgetni, poénkodni. Személyes kontakt a legfontosabb. Viszont ne vegyél készpénznek egy hétköznapi ismerkedést. Úgy viselkedj, mint ahogyan akármelyik másik kollégával viselkednél. Legyél közvetlen, de leginkább olyan, mint amilyen bármikor máskor. Bármi mást teszel, az csak megvezetés, színészkedés. Ha mégse jössz be a csajnak, akkor viszlát, emelt fővel közöld magadnak: "fogyóeszköz, kérem a következőt".
2018. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!