Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lányt elhívtam találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt elhívtam találkozni, de visszautasította, még van valahogy esélyem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a lány, annyi közös van bennünk, még valahogy rá tudnám venni, hogy mégis eljöjjön velem?
2018. ápr. 27. 09:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Azt tudni kell, hogy élőben találkoztunk először egy hete, az óta viszont csak neten beszélünk.


Próbálom nem érzékeltetni, hogy rászorulnék, nem mondta az okát, de ez elég egyértelmű. Ha lenne barátja, arról már csak beszélt volna, azt mondjuk nem tudom, hogy az exeivel kapcsolatban mit érez.


Nem láttam rajta semmi szomorúságot egyébként, nagyon pozitív kisugárzása volt, lehet, nem is akar kapcsolatot, mert jól elvan egyedül, bár én ezt egyre inkább tapasztalom, hogy a szingli lányok sokkal felszabadultabbak, nem tudom, miért.

2018. ápr. 27. 13:26
 12/21 anonim ***** válasza:

Nincs.

Ha visszautasít egy lány többet nem próbálkozok nála.

2018. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy neki más tetszik nagyon, aki viszont kapcsolatban van.


Lehetséges, hogy ha esetleg lezárja magában, még lesz esélyem?

2018. aug. 16. 12:04
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges áltatnod magad.
2018. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nincs. Még egy kapcsolatban lévő férfi is jobban tetszik neki, el nem tudom képzelni mit vársz. Ha van számára nálad jobb, akkor olyat fog keresni, aki az előzőnél is jobban vonzza. Nem téged, aki NEKI rosszabb.
2018. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hát ezek nem túl biztató gondolatok, ugyanis a nőknél manapság már rengeteg férfi próbálkozik egyszerre és mindig akad köztük nagyon jó, nálam jobbat meg nem nehéz találni.
2018. aug. 16. 13:39
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Te teljesen hülye vagy? Már réges-régen le kellett volna mondanod róla. ABSZOLÚT semmi esélyed nem volt, pláne azok után, hogy egyértelműen elutasított.
2018. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy szerinted ki a jobb, hanem hogy az illető nő szerint. De ennek a csajnak konkrétan nem vagy jó.
2018. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nincs, sajnos.Ha más tetszik neki,aki foglalt, hiába is zárja le magában,nem irántad fog érdeklődni, hanem egy nevető harmadik iránt.Tapasztalatból írom, én gyakran járok ebben a cipőben, és még sose fordult elő olyasmi, amit te szeretnél.Ha elég gerinctelen lenne, annyit max. elérhetnél, hogy használna(pl.fizethetnéd a költségeit,ha nem taszítod nagyon, esetleg szexelne is veled,amikor nagyon nincs más), de ezt inkább ne akard.
2018. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De mi barátilag is jól kijövünk egymással, így neten nagyon jól el tudunk beszélgetni, annyira hasonló a gondolkodásunk. Ezért nem mondtam le róla.
2018. aug. 16. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!