Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az elvárásaim hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim hogy félénk visszafogott sportos okos pasiként ilyen nőt várok el?

Figyelt kérdés

Ne szüleivel lakjon, magasabb legyen nálam, legyen határozott magabiztos, okos legyen, és sportos legyen.

Természetesen külön lakok

172 cm vagyok és 78 kg és sportos


2018. máj. 5. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
sportos félénk pasi?mért trolkodsz?unatkozol?
2018. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő nem akar magánál alacsonyabb pasit.
2018. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
172 centisen még a nálad alacsonyabb lányok sem állnak szóba veled, nemhogy a magasabbak.
2018. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
hagyjátok,trolkodik a hü..e gyerek
2018. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

sportos félénk pasi?mért trolkodsz?unatkozol?


Miért trollkodnék? Egy pasi nem lehet félénk ha sportol? Mi ez a hülye általánosítás?

2018. máj. 5. 13:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Figyi, szerintem ne legyenek elvárásaid! Ha megtalál egy igazi érzelem, igazi vonzódás, akkor ez mind mindegy lesz!
2018. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Szóval te egy pasit akarsz magadnak :D
2018. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3. Miért? Sportolok, izmos a hasam, önálló egzisztenciát alakítottam ki.
2018. máj. 5. 13:24
 9/15 A kérdező kommentje:
7. Nőt szeretnék, de igen egy férfiasabb csinos nőt szeretnék mert elég feminin vagyok
2018. máj. 5. 13:25
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

"...magasabb legyen nálam..."


Öcsisajt, hol élsz te? :D

Örülhetsz majd, ha a 172 centid ellenére egy alacsonyabb csaj összejön veled, nemhogy még egy tőled magasabb. Jó nagy önbizalmad lehet, ha még te támasztasz elvárásokat ilyen paraméterekkel, miközben inkább neked kellene kompromisszumokat kötni. A 78 kg a 172 centihez meg - ha valóban izmos vagy - akkor elég nevetségesen nézhet ki tipikusan olyan alkattal, amire a csajok szokták mondani, hogy "könnyebb átugrani, mint megkerülni". :D

2018. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!