Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az elvárásaim hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim hogy félénk visszafogott sportos okos pasiként ilyen nőt várok el?

Figyelt kérdés

Ne szüleivel lakjon, magasabb legyen nálam, legyen határozott magabiztos, okos legyen, és sportos legyen.

Természetesen külön lakok

172 cm vagyok és 78 kg és sportos


2018. máj. 5. 13:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10. Úgy gondolom elértem annyit az életben 34 éves fiúként hogy lehessenek elvárásaim. Nem fogom alább adni mert azzal átverném a lányt és én egy korrekt ember vagyok.

Igen, szeretem ha egy nő magasabb, valahogy jól érzem magam ilyen nővel...talán a feminin gondolkodás miatt van ez..

2018. máj. 5. 13:30
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

34 éves fiú :D

nem értem,unatkozik,oké,de nincs valami hobbija?

2018. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A jelentésnél az "Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció" opciót válasszátok!
2018. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem túl nagy, de a nők 99%-át nem érdekli egy náluk alacsonyabb feminin pasi.
2018. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy nőnél sincs esélyed, mert nem vagy minimum 185 centi.
2018. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!