Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nálam csak fura avagy kissé kretén emberek próbálkoznak be az azt jelenti hogy mások szemével én is ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Igaz fiatal vagyok még (nő) de eddig nálam (nem sokszor amúgy) szinte mindig csak az ilyen furcsa, buta vagy ilyen kissé kretén (nem tudom szebben megfogalmazni) emberek kezdeményetek.

Nem tartom magam csúnyának, adok magamra, meg is szoktak nézni, de valahogy olyanokkal eddig sose jött össze semmi akik nekem is tetszettek volna.

Nem szeretem az embereket bekategorizálni mert hülyeségnek tartom, de kezdem azt hinni valami baj van velem amiért normális emberek nem próbálkoztak még ,pedig volt akin láttam hogy tetszem neki és nekem is tetszett de mégse.

(Mielőtt bárki ezzel jönne én is kezdeményeztem már).

És itt most elsősorban NEM a külsőségekről van szó , hanem arról hogy ismertem valamennyire az illetőket és tudtam róluk hogy vagy elég buták (most ez elég idiótán fog hangzani de én nem tartom magam butának bár lehet ez a kérdés most nem erről árulkodik:D) vagy (egyetemről ismerős) a tipikusan idegesítően talpnyaló stréber típus , stb.

Ha ilyenek kezdeményeznek nálam az azt jelentené hogy mások szemével én is ilyen vagyok?


2020. jan. 2. 18:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Van pár ötletem.

Az egyik, hogy te magad nem a legszebb lányok táborát szaporítod. Az által, hogy könnyen nyitsz mások felé, viszont az egyébként visszahúzódó, általad nem kívánatosnak tartott fiúk úgy gondolják, hogy van esélyük. Az értékesebb fiúknak meg nem vagy elég szép.


A másik, hogy olyan szakra jársz, ahol ilyen fiúk vannak többségben; vagy ébben nagy lánytöbbség van és ezért esel ki a kosárból.


Próbálj új platformokon iskermedni (pl. bál, színház, stb).

2020. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%
Minden lánynak a külsőségek a legfontosabbak, te sem vagy kivétel. Amit írsz, abból is pontosan ez jön le. Minden más csak ürügy, a nem tökéletes külsejű férfiakban direkt a hibát keresed, amire rá tudod fogni, hogy miért nem kellenek neked.
2020. jan. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%

Azért ne ferdítsük már a dolgokat. Azért mert fontos neki a külső is, nem csak az fontos. Mindenkinek számít a külső és ezt kár letagadni.

Nyilván te is az alapján ítélsz, utolsó. Csak még álszent is vagy.

2020. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez a problémám nekem is! Az utóbbi időben több - már elnézést a kifejezésért - de "defektes" csávó is bepróbálkozott nálam az ominózus közösségi oldalon, és nem igazán értem miért... Defektes alatt pedig azt értem, hogy kettőről tudom is, hogy gyerekként kisegítőbe jártak, papírjuk is van róla, hogy mentálisan nem teljesen épek. Ezen kívül volt köztük munkanélküli alkoholista, 40 éves közmunkás, és olyan is, aki "csak" nagyon fura....

Én is elgondolkodtam mi lehet az oka, hogy ilyen nagy számban vonzom azokat, akiknek nyilvánvalóan semmi esélyük sincs nálam... Az ismerőseim azt mondják, hogy ezek a pasik köztudottan kb. mindenkinél bepróbálkoznak nincs mit veszteni alapon. Nem tudom... :/

2020. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
#24 igen, ilyesmire gondoltam. Általánosítani meg kiforgatni meg igencsak szeretnek ezen az oldalon...
2020. jan. 3. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!