Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik tinderen próbálkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tinderen próbálkoznak milyen gyakran van sikerük?

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Srácként 3 év alatt több mint 3000 pár. Ebbol nem számoltam hány egyéjszakás, fél éve komoly kapcsolat.
2019. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Összesen kb 3-4 egyezés. De nem írt vissza egyik sem.
2019. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap alatt 170 pár, 3 randi, 0 kapcsolat, 0 szex.

Szóval semennyire, csak az időmet vesztegettem

2019. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Évente 3-5 fővel komolyabb, hosszútávú beszélgetések, majd randik. Sex volt, komoly kapcsolat végül egyikkel sem, különböző okokból kifolyólag.
2019. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, eddig volt 5-7 egyezés, volt komolyabb beszélgetés is több napon át, de abba maradt. Vagy a csaj beijedt a helyzettől, vagy nem gondolta komolyan, vagy vissza se írtak.
2019. máj. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Megfogadtam, hogy a blogomat sehova nem linkelem be, de mivel mindent leírtam már és nem akarom a Ctrl+C - Ctrl+V megoldást, haccójjon.

[link]

2019. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenném, hogy szépen megírtad. Sajnos tényleg ez a valóság.


A kérdésre pedig válaszolva... Én nem tartom magam helyesnek, sem olyannak aki jól néz ki. Teljesen átlagos vagyok, az átlagostól eltérő belső tulajdonságokkal, sokszínűséggel. Tinderen ugye ez semmit se számít, mert leírást körülbelül a lányok 20%-a olvas.

Én 3 alkalommal töltöttem le a Tindert.

Első alkalommal körülbelül 3 hónapot voltam fent, ami idő alatt csekély 20 pár jött össze, amelyből egy a barátnőm lett és 1 év 8 hónapot voltunk együtt.

A szakítás után újra letöltöttem és a külsőm is nagyon sokat változott pozitív irányba. Itt körülbelül 1,5-2 hónap idő alatt lett 75 párom. Ezek közül maximum 12 lánnyal tudtam beszélgetni normálisan és ebből 4 lánnyal randiztam, akiket vagy én nem fogtam meg, vagy ők engem.

A harmadik alkalommal unatkozásból szedtem le. 3 hétig volt lent és 20 párom lett, ezek közül most egy lánnyal beszélek.


Sajnos a Tinder egy nagy húspiac, elveszi az ismerkedési fázis lehetőségét, az izgalmat. Van egy-két lány haverom, akik Tindereznek mellettem és csak annyit látok, hogy 50-60 férfi közül jó esetben 5-t behúz.

Heteroszexuális vagyok, de egyértelműen megmondom azt ha egy srác jól néz ki és ad magára. Ebből az 50-ből kb. 15 nagyon jól nézett ki és még sem húzta be őket.


Sajnos a nőknél nem úgy működik ez, mint a férfiaknál. Míg a férfiaknál úgy van, hogy értékeled az összképet, mennyire jól néz ki és elképzelhető lenne-e, hogy esélyt adj neki.

Addig a lányoknál ez úgy néz ki, hogy "Hű de jó pasi, nagyon extra" akkor behúz jobbra, ha nem abban az esetben megy balra.


Én sem húzgáltam be mindenkit. Nekem is volt úgy, hogy minden 25-30. lányt húztam be, de a lányoknál ez az arány még jobban nő.


Felesleges erőltetni a pártalálást, mert nem vezet sehová.

Próbáljatok élőben ismerkedni, én már nem nagyon foglalkozok ezzel. Ha lesz kapcsolatom lesz, ha nem nem.

Bár ebben a világban szerintem teljesen felesleges... Szinte lehetetlen egy őszinte, boldog párkapcsolatot kialakítani.

2019. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyi, hogy az eddig felsorolt összes pár közül volt 3 alkalmi kapcsolatom, ami szintén kevés.
2019. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszer sem volt még sikerem :/
2019. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!