Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nálam csak fura avagy kissé kretén emberek próbálkoznak be az azt jelenti hogy mások szemével én is ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Igaz fiatal vagyok még (nő) de eddig nálam (nem sokszor amúgy) szinte mindig csak az ilyen furcsa, buta vagy ilyen kissé kretén (nem tudom szebben megfogalmazni) emberek kezdeményetek.

Nem tartom magam csúnyának, adok magamra, meg is szoktak nézni, de valahogy olyanokkal eddig sose jött össze semmi akik nekem is tetszettek volna.

Nem szeretem az embereket bekategorizálni mert hülyeségnek tartom, de kezdem azt hinni valami baj van velem amiért normális emberek nem próbálkoztak még ,pedig volt akin láttam hogy tetszem neki és nekem is tetszett de mégse.

(Mielőtt bárki ezzel jönne én is kezdeményeztem már).

És itt most elsősorban NEM a külsőségekről van szó , hanem arról hogy ismertem valamennyire az illetőket és tudtam róluk hogy vagy elég buták (most ez elég idiótán fog hangzani de én nem tartom magam butának bár lehet ez a kérdés most nem erről árulkodik:D) vagy (egyetemről ismerős) a tipikusan idegesítően talpnyaló stréber típus , stb.

Ha ilyenek kezdeményeznek nálam az azt jelentené hogy mások szemével én is ilyen vagyok?


2020. jan. 2. 18:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Talán csak te látsz mindenkit kreténnek.
2020. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem tényleg nem erről van szó.

Az egyik ilyen meg régebben történt, a srác nagyon buta volt és rettentően proli stílusa volt.

Egy másik pl valami random ember facebookon, nem is volt ismerősöm valami öreg bácsika.

Egy másik (aki egyetemről ismerős, nem közeli, volt pár közös óránk) ő az a stréber aki egyszerűen minden oktatónal nyal és nem tudok jobb szót hasznalni kint hogy stréber de nem okosabb mint mások.

2020. jan. 2. 18:55
 3/25 anonim ***** válasza:
Pedig a húspiac nem hazudik. A menő srácoknak te kevés vagy, átnéznek rajtad.
2020. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Erre vonatkozik a kérdésem , hogy akkor ezek alapján mások engem is ilyennek látnak?
2020. jan. 2. 19:00
 5/25 A kérdező kommentje:
És itt most nem a "menőségről" van szó. Nem a menőség a lényeg. Ez amúgy is elég szubjektív. Ezek a tipik páwa, pózolós, búval b**szott emberek nem érdekelnek. Normális, intelligens emberek érdekelnek.
2020. jan. 2. 19:01
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak túl kedves vagy és a "kretén" embereknek önbizalmat adsz, hogy rád mozduljanak. De hogy más mért nem mozdul rád, na azt nem tudom. De most már tényleg kíváncsi lennék rád. :D
2020. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
#19.01 Úgy tűnik, a normális, intelligens emberek valamiért elkerülnek. El kellene gondolkodni, miért!
2020. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy csak ezeket a típusú embereket vonzod magadhoz. Mint én az olyan nőket akik, szeretnek félrelépni.


Majd találsz valakit.

2020. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám hogy annyira gáz lennék, egyetemre járok, közvetlen vagyok, normális, tájékozott.

Viszonylag alacsony (163 cm), hosszú szőkésbarna haj, sportolok, stb. Semmi furcsa szerintem:D

2020. jan. 2. 19:15
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Rövid válasz: igen.

Hosszabb: biztos van valami "defekted" neked is, de lehet hogy könnyen javítanál rajta, ha tudnád mi az. Csakhogy ezt a gyakorin nem fogjuk neked megmondani, kérdezd meg testvéredet/jó barátodat/szüleidet.

Ha megnéznek, de mégis csak ilyenek próbálkoznak, akkor valszeg valami belső tulajdonságoddal van a baj.

2020. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!