Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nálam csak fura avagy kissé kretén emberek próbálkoznak be az azt jelenti hogy mások szemével én is ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Igaz fiatal vagyok még (nő) de eddig nálam (nem sokszor amúgy) szinte mindig csak az ilyen furcsa, buta vagy ilyen kissé kretén (nem tudom szebben megfogalmazni) emberek kezdeményetek.

Nem tartom magam csúnyának, adok magamra, meg is szoktak nézni, de valahogy olyanokkal eddig sose jött össze semmi akik nekem is tetszettek volna.

Nem szeretem az embereket bekategorizálni mert hülyeségnek tartom, de kezdem azt hinni valami baj van velem amiért normális emberek nem próbálkoztak még ,pedig volt akin láttam hogy tetszem neki és nekem is tetszett de mégse.

(Mielőtt bárki ezzel jönne én is kezdeményeztem már).

És itt most elsősorban NEM a külsőségekről van szó , hanem arról hogy ismertem valamennyire az illetőket és tudtam róluk hogy vagy elég buták (most ez elég idiótán fog hangzani de én nem tartom magam butának bár lehet ez a kérdés most nem erről árulkodik:D) vagy (egyetemről ismerős) a tipikusan idegesítően talpnyaló stréber típus , stb.

Ha ilyenek kezdeményeznek nálam az azt jelentené hogy mások szemével én is ilyen vagyok?


2020. jan. 2. 18:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nyilván van, nyilván nem vagyok tökéletes, nem is írtam és nyilván nem itt kapom meg erre a választ.

Azért is vetődött fel, mert sok emberrel kijövök, könnyen megtalálom az emberekkel a közös hangot és mégis valami miatt így alakult eddig a helyzet.

2020. jan. 2. 19:39
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez csak annyit jelent, hogy az egekben vannak az igényeid. Aki nem néz ki elég jól számodra, arra pedig kitalálsz valami ürügyet, hogy miért nem kell, és magadnak is azt magyarázod bele, hogy a lelkiismeretedet megnyugtasd.
2020. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mint említettem ez elsősorban nem a külsőségekről szól. Nincsenek az egekben az igényeim. Most ha be is jött volna valamelyik, azon a jó külső sem segített volna hogy proli stílusa volt az illetőnek.
2020. jan. 2. 20:01
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A normális sracok általában félnek kezdeményezni, ők meg nem.
2020. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 opened paradise ***** válasza:

Nekik kell valamivel kompenzálni, kicsit bátrabban próbálkoznak.

Amúgy ebből szerintem vonj le magadra is messzemenő következtetéseket.

Ha ez így lenne, én is bajban lennék:D

2020. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem kicsit vagy arrogáns a kérdés alapján...


Egyébként meg olyan körökben kellene mozognod ahol értelmes emberek vannak és nem kocsmákban, plázákban, discoban, stb.


Amúgy meg lehet hogy neked is furcsa lány kisugárzásod van, azért próbálkoznak nálad ilyen emberek. Idétlen ruha, trampli járás, visszahúzódó testbeszéd, számtalan dolog lehet.

2020. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Minden piszkálódás nélkül: hasonló hasonlót vonz. Próbálj meg nagyobb (lexikális) tudást szerezni, legyél kicsit másabb, mint a többi, tűnj ki jobban a tömegből.
2020. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén megmondom, hogy ha ez már nem a 3. ilyen pasi, akkor igen, akkor valami probléma nálad is lehet.
2020. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
40%
"Ha be is jött volna valamelyik" - tehát nem jött be egyik sem. A sorok között olvasva kiderült, hogy igaz volt a sejtésem.
2020. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#19 teljesen nyilvánvaló hogy a kötözködés a cél. Nem kell hogy "tetsszen" a kérdés, nem kell egyet érteni sem de ez teljesen felesleges. Ez amit te szerinted kiolvastál a sorok között, már a kérdésből is levehető volt.

Megjegyzem (nyilván ezzel megint sem nem egyetérteni nem fogsz, nem is tudsz, mivel nem is ismersz és nem egy gyakoris kérdés fog teljes képet adni) nem vagyok felszínes, itt még mindig nem elsősorban a külsőségekről volt szó.

De soha nem állítottam olyat hogy a külső ne számítana.

2020. jan. 3. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!