Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy a férfiak a sok visszautasítás ellenére is még próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Sok nőt ismerek, de férfiak között is ismerek olyan férfit hogy randizott valakivel és az visszautasította...utána az az ember már ismerkedni sem akart mert fél hogy megint kudarc éri. Őszintén szólva én is ilyen vagyok, már randizni sem merek lányokkal, mert félek a visszautasítástól.


Viszont nem egy olyan haverom van aki folyamatosan randizik csajokkal de mindig csak utasítják vissza, de ő csak megy megy előre és századi ignorálás után is folytatja és abszolút nem zavarja. Az ilyen férfiak hogy tudják ezt csinálni? Őket ez nem érdekli?


2019. júl. 22. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Erősebbek lelkileg. Igazi szociális terminátorok!
2019. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Úgy, hogy nem vagyok férfi. Maga a teremtő vagyok.
2019. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
A mostani páromtól eleinte én sem szerettem volna semmit. Többször is találkoztunk egy nap, mert egy volt a baráti társaság és én el is mondtam neki tisztán hogy semmit sem szeretnék tőle, de tovább próbálkozott nyilván nem nyomult, azt nem bírnám :D csak próbált közelebb kerülni, és rájöttem hogy ő bizony nekem kell.:) Nem bántam meg és ezt csak neki köszönhetem. Szóval lehet azért, mert tényleg akar és lát reményt arra hogy te is akarhatod őt.
2019. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
51%

#3, akkor boldog szülinapot, ha màr meglett a krisztusi kor.


Vàlaszom: valószínű ezek a férfiak màr többször csalódtak, megtanultàk kezelni az elutasítàst.

2019. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
51%
#2, bocsi, valamiért hàrmas volt a fejemben.
2019. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

" de ő csak megy megy előre és századi ignorálás után is folytatja és abszolút nem zavarja."


Ezt hogy érted? Azoknál a nőknél folytatja, akik visszautasították? Vagy más nőknél próbálkozik?

Szerintem teljesen érthető, ha valaki próbálkozik más-más nőnél, hátha valamelyikkel összejön. Azt én sem értem, hogy valaki miért nyomul egy nőnél, aki már visszautasította.

2019. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6. Más nőknél is.. Ahoz is bátorság kell szerintem hogy utána még próbálkozzon ha a egy elutasította
2019. júl. 22. 12:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Megyek amíg dobog a szív. Ha elesek (vagy löknek) felállok és gyerünk bele😜
2019. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Mert ilyen elutasítás nem kell, hogy fájjon. Első dolog, amit meg kell értened, hogy nem téged utasítanak el, hanem egyszerűen a kettőtök közötti kapcsolatban nem látnak esélyt.


Tehát te ettől még ugyanúgy értékes ember vagy.

2019. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Azért bírják, mert magasról tojnak rá, h egyik egyed azt mondja "most" nem kérek belőled. Nincs ezzel baj, a másik majd kér. Mivel egyik se több semmivel a másiknál, így darabszámra kell menni. Lelkitárs, meg ilyen blama dumákkal nem kell foglalkozni. A biblia is megírta, a nőnek nincs lelke. Ezzel egyetértek, csak nunája, de az meg van a másiknak is. Úgy tekints rájuk mint 1 darab gputtonyra, s ne úgy mint emberre, s akkor nem fog zavarni, ha épp tele az 1ik, mert most szabadul a másik. Mind1 ezeknek kifogja a kezüket, ma józsi, holnap sanyi, szal fel a fejjel :)
2019. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!