Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tud csinálni társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud csinálni társkeresés során az aki ronda?

Figyelt kérdés

Aki egyszerűen nem vonzó ?

Akinek rossz az arcberendezése.

Nem kérek olyan válaszokat hogy fodrász kozmetika szakáll fogász stb. Mert ezek nem segítenek .

Köszönöm



2019. júl. 13. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Torzított selfie, lehet, hogy pont szimmetrikus lesz tőle. A kifejtés alapján meg marad az arcplasztika, a kitartó próbálkozás vagy a feladás/belenyugvás.

32/f

2019. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Stílus... önbizalom. Engem meg lehet venni jó stílussal egy szexre, ha teljesít szexben, akkor több szexre... Nálam az önbizalom, magabiztosság, férfiasság, stílus a nyerő. Minél több tetkó, jó test. Menj akkkor prostihoz, ha jó a szex akkor vevő vagyok másodikra. Volt olyan, akit 1 perc után dobtam le magamról, mert nem jól mozgott. Volt aki bénázott. Minél több nő, tapasztalat.


N

2019. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Kompenzálod mással, pl

- jó stílussal

- szerethető jellemmel

- magabiztossággal

- bármivel, ami pozitív.


Nem reménytelen a helyzet, találd meg a saját előnyeidet. :)

2019. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 úgy vagy nő ahogy én . Süket duma. Milyen stílus segít azon aki ronda? Milyen több nőről beszélsz és tapasztalatról annál aki ronda? Minek prostizzak?
2019. júl. 13. 00:38
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Lekapcsolni a villanyt.

Sötétben ismerkedni csillagfényben vagy diszkóban. Ha a szöveged jó, akkor úgyis megkedvelnek.

2019. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5 kösz de még nem vagyok a kormány szintjén hogy azért nem jó a napenergia mert éjszaka is kell áram.


Nem az egy éjszakás dicsőségére WC-s kapcsolatra gondoltam , hanem olyanra ami még nappal is tart. Nem dracula fanokat akarok hanem akik nappal se szaladnak el ha meglátnak

2019. júl. 13. 00:55
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon egyszerű, ronda lányokra kell nyomulnod. Aki nem kell a konkurenciádnak.
2019. júl. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7 jó ötlet de nem az igazi


Ma is pl elhajtott egy olyan lány. Miután fotót küldtem szóval ez se bomba terv , de alapnak nem rossz.

2019. júl. 13. 02:08
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Megtanulja egy profi sminkmester vagy egy profi stylist szemén keresztül látni a saját külsejét, és ennek révén önmagát összességében vonzónak látni. Ha ez valóban bekövetkezik, sokkal több ember fogja őt vonzónak látni, mint addig.
2019. júl. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a netes társkeresést hanyagold. Ott csak a kép dönt, ha az nem tetszik a másik félnek akkor esélyed sincs arra hogy bármilyen más tulajdonságod alapján megkedveljen, mert ki sem alakul a párbeszéd. Élőben érdemes különböző közösségekbe járni, ahol vannak korodbeli nők is. Nem azt mondom hogy csajozni kell odamenni, de ott kötetlenül lehet ismerkedni, nem fognak a megjelenésed miatt lelépni így van esély arra hogy mást is megkedveljenek benned akár több legyen a dologból egy idő után. Élőben is ugyanúgy számít a külső, a vonzalom de amikor élőben találkozol valakivel akkor egy teljesebb összkép kelt benyomást benned. Én is ismerkedtem neten, volt aki képen nagyon bejött de a találkozó első öt perce legszívesebben sarkon fordultam volna, de volt példa az ellenkezőjére is.

Érdemes a megjelenésedből azért a legtöbbet kihozni. Sportos alkat, személyhez illő hajviselet és arcszőrzet, ruházat rengeteget tud dobni az emberen. Én is rendbe szedtem magam, utána sokkal népszerűbb lettem a nők körében. A legtöbbnek tuti nem én vagyok az ideál de lényegesen jobb esélyekkel indulok. Volt olyan lekoptatott korábban, aztán írt hogy jó sokat változtam, milyen helyes vagyok így, találkozhatnánk. Mondanom sem kell hogy most én koptattam le.

Szóval fel a fejjel.

2019. júl. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!