Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tud csinálni társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tud csinálni társkeresés során az aki ronda?

Figyelt kérdés

Aki egyszerűen nem vonzó ?

Akinek rossz az arcberendezése.

Nem kérek olyan válaszokat hogy fodrász kozmetika szakáll fogász stb. Mert ezek nem segítenek .

Köszönöm



2019. júl. 13. 00:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

Járj kicsit nyitott szemmel! Nézz körül az utcán, nézd meg az embereket, ill. a párokat, a családokat! A buszon, a villamoson, metrón, a boltban, a mozinál, bárhol. Mind, mind szépek? Nem inkább átlagosak, akik között igen sokat mondanál rondának? Mégis van párjuk, mégis együtt vannak! Szerinted, ők, miként csinálják, hogy ismerkedtek meg?


Nincs pontos recept, mégis működik az emberiség, mégis születnek párok és szaporodnak az eberek. Több millió éve keressük a trükköt, ezen mindenki agyal (az aszexuálisokat kivéve), de még sincs kőbe vésve a megoldás.

A legegyszerűbb, légy önmagad! Ha jól érzed magad a bőrödbe, akkor bevonzod a lehetséges partnert vagy akár partnereket. Aki rágörcsöl, aki letargikus, depressziós, vagy aki túl tolja, az a viselkedésével önmaga ellen van, azt kerülik, mint potenciális partnert. Élj és közben beszélgess az emberekkel, beleérte a nőket is. Az életben számos helyzet van, mikor az ellenkező nemmel kell kontaktusba lépni. Bemész a közértbe reggelit venni, beszélsz a pénztárosnővel. Várakozni kell a pénztárnál, néha valamilyen oknál fogva szót váltasz a másik sorban állóval, aki éppen egy nő. Elindulsz melózni, felszállsz a buszra. A tömegben egy nő megkér lyukaszd ki a jegyét, szóba elegyedsz vele. Munka közben kolléganőkkel vagy ügyfelekkel is beszélsz, nagy eséllyel sok nő is van köztük. Van akivel rendszeresen találkozol és beszéltek, már névről ismeritek egymást.

Minden nap számtalanszor szóba állsz nőkkel. Hát beszélgess velük! Nem a randi lehetősége miatt, nem azért mert meg karod du.ni, nem azért mert szép az arca vagy hihetetlenül jó feneke van, csupán mert jól esik kapcsolatot teremteni másokkal. 100 nővel folytatott beszélgetésből legalább egy nőnek lenne kedve randizni is veled. Aki tetszik és érzed, hogy egy hullámhosszon vagytok, attól finoman megkérdezheted, nem lenne kedve meginni veled egy kávét. Ha igent mond örülhetsz, ha visszautasítja, nem kell besértődni, a következő majd rábólint.


(Én sem vagyok egy Adonis, súlyfelesleggel rendelkezem, mindig is testes voltam. Mégis jöttek mentek a csajok, a nők. Volt akivel néhány randi volt csupán, volt akivel csak egy estés szexkaland, de jó néhánnyal több hónapos, éves kapcsolat lett. Első házasságom 6 évig tartott, jelenlegi 15 éve és tök jól működik. Nem vagyok gazdag, nem vagyok orvos vagy celeb. )

47F

2019. júl. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Ronda férfiként kizárólag pénzzel tudsz kompenzálni. Úgy értem, nagyon sok pénzzel.
2019. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#10 ne haragudj de nem értek egyet veled! A netes keresésnél van bővebb mérlegelési idő , az előnyös fotókkal egy jobb benyomás keltesenek lehetősége és a találkozás esélyenek növelése. Élőben kb mindenki rohan , nem mindig vagy a topon és lehet hogy almaid párja 2 busszal utánad jár munkába....meg ahogy a kérdésben is kiemeltem ronda vagyok . Ilyen fejjel megijednek nem ismerkednek.

A külső rendbe tetele , maximalizálása nyilván nem hülyeség de nem lehet mindent megoldani vele. Van olyan amin nem lehet változtatni , pl az arcszwrkezet

2019. júl. 13. 12:09
 14/18 A kérdező kommentje:

#11 ne haragudj de nem a testalkat volt a kérdés . Azt nyilván érzéssel diétával lehet javítani. A kérdés arra irányult amit nem lehet javítani.

És nagy különbség van az átlagos és a kicsit sem vonzó , úgymond taszító között !

Az ismerkedős beszélgetős részét pedig ne haragudj de finoman is butaságnak tartom . Nem tudom te hol laksz , én Pesten , és itt ha egy vadidegen rosszarcú férfi hozzászól az utcán egy nöhőz az kb elszalad vagy segítségért kiállt.

A boltba meg elküldenek az anydba ha neki állnál beszélgetni a pénztárossal. A 100-1 arány pedig életszerűtlen fikció. Talán az 1000-5000:1 arány valósabb.

És azt negtalálni szinte lehetetlen...

Azért köszi a választ.

2019. júl. 13. 12:18
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha hozzádszól egy vadidegen rosszarcú, de kedves mosolygós ember, főleg ha olyan valakihez szólsz aki amúgy szép vagy átlagos, de éppen látod hogy nem volt ideje szépítkezni, a haja katasztrófa és hasonlók, akkor örül hogy legalább más se tökéletes. Az a baj hogy csajozás célzattal szólsz hozzá emberekhez, ha egyszerűen beszélgetés miatt szólsz hozzájuk, akkor sokan nem nézik a külsőt csak a szimpátiát.
2019. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

#13

Én például sosem értettem miért akarnak egyesek társkereső oldalakon olyan képekkel nyomulni amik köszönőviszonyban sincsenek a hétköznapi megjelenésükkel. Mivel az a cél hogy élő kapcsolatot alakíts ki másokkal, és találkozni fogtok ezért semmi értelme az ilyen trükköknek. Persze, mindenki előnyös fotókat igyekszik feltölteni nem egy olyan szelfit ami ébredés után egy perccel készült, meg amin épp keresztbeáll a szeme. De retusált meg mindenféle módon manipulált képeket amik nem tükrözik a valóságot kár feltenni. Találkoztok, meglát és ugyanott vagytok, csak mindketten csalódtok egy nagyot.

Én sehol nem mondtam, hogy az utcán rohanó emberekkel ismerkedj, vagy hogy valami majd mindent megold. Szalmabáb érvelés.

Társasági életnek megvan a maga helye. Én például szerencsés vagyok mert vendéglátóztam. Az csapatmunka, ezért elég könnyen épülnek ki kapcsolatok, rengeteg lehetőségem volt megismerni a munkatársaimat, munkahelyen kívül is szerveztünk programokat. Az első barátnőm is a munkahelyemen ismertem meg 19 évesen. Vagy ott a néptánc amiről tudok mesélni, én ott egy jó társaságba kerültem ahol mindenki jófej. Több a lány mint a fiú így örülnek a fiúknak. Még hozhatnék példákat.

A lényeg hogy az összes páromat olyan közegben ismertem meg, ahol együtt voltunk egy társasággal hosszabb időn át, jól éreztük magunkat és kötetlenül lehetett ismerkedni. Munkahely, hobbi, szabadidős tevékenységek. Egyikre sem társat keresni mentem, de ott találtam meg. És amelyik páromat kérdeztem erről, egyik sem mondta azt hogy amikor először meglátott az volt a benyomása hogy jól nézek ki, nem érdekeltem őket eleinte. Idővel alakultak ki az érzések egymás iránt.

Azért tanácsolom hogy élj egy igazán tartalmas társasági életet és hozd ki a megjelenésedből a maximumot mert az a tapasztalatom hogy ez segít. Én annyiszor kaptam beszólásokat régebben az utcán vagy iskolában, hogy “hogy lehet ilyen fejjel élni?!”, “ De csúnya vagy!” és társai hogy már egy zsák szarnak éreztem magam, és máig nincs rendben az önbizalmam ilyen téren, de nekem ez segített. Lehet ezzel vitatkozni, de így volt.

2019. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#15 lehet hogy igazad van, bár nagyon kétlem.

De elfogadom. Ellenben kérlek olvasd el a kérdésemet mégegyszer: "társkeresés során" ....


Attól hogy ha bárkivel is beszélgetek az utcán semmitmondó közhelyekről attól nem lesz kapcsolatom és ugyanúgy egyedül leszek, megfejelve azzal, hogy tudom lenne csomó nő aki ugyan beszélne velem de a külsőm miatt semmi több.

Ne haragudj de ez nem tűnik túl nyerő dolognak...

2019. júl. 13. 13:31
 18/18 anonim ***** válasza:

"Az a baj hogy csajozás célzattal szólsz hozzá emberekhez, ha egyszerűen beszélgetés miatt szólsz hozzájuk, akkor sokan nem nézik a külsőt csak a szimpátiát."

Igen, és ilyenkor kerül az ember a barátzónába.

2019. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!