Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy a férfiak a sok visszautasítás ellenére is még próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Sok nőt ismerek, de férfiak között is ismerek olyan férfit hogy randizott valakivel és az visszautasította...utána az az ember már ismerkedni sem akart mert fél hogy megint kudarc éri. Őszintén szólva én is ilyen vagyok, már randizni sem merek lányokkal, mert félek a visszautasítástól.


Viszont nem egy olyan haverom van aki folyamatosan randizik csajokkal de mindig csak utasítják vissza, de ő csak megy megy előre és századi ignorálás után is folytatja és abszolút nem zavarja. Az ilyen férfiak hogy tudják ezt csinálni? Őket ez nem érdekli?


2019. júl. 22. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
A cél az hogy megtalálja a párját és addig nem adja fel amíg nem sikerül, ennyi.
2019. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennek tovább, mint a terminátorok és mindegyiknek azt mondják, hogy "kell a ruhád, csizmád és a napszemüveged" :D
2019. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%
Amikor egy gyönyörű meztelen nő nyögdécsel alattad/rajtad, pont leszrod, hányan koptattak le előtte. :D
2019. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert futó ismeretségekben gondolkodnak. Amikor valakit ismersz 2 hete , randira hívod és visszautasít, az lelkileg nem tud megviselni. Amikor valakit jól ismersz 5 éve, és ő utasít el teljesen, netán még az ismeretséget is megszakítja, na az padlóra tud vágni! Nem mindegy, hogy felületes vonzódás, vagy valódi érzelmek vannak!
2019. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13:

Vérbefagyva nyögdécsel miután jól megrúgdostad és szájbaverted? :))

2019. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne a saját szexuális életedet vedd alapul. :D
2019. júl. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%
Én ronda vagyok. Ezért, nem is próbálkozom, és visszautasítást sem kapok.
2019. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!