Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy komolyabb visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komolyabb visszautasítás utáni napok-hetek nálatok hogy szoktak telni?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk véleményére is kiváncsi vagyok
2019. jún. 19. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szomorúan. Sírás, ilyesmi.

2019. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szomorúan. Sírás, ilyesmi.

férfi

2019. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szomorúan. Sírni azt már nem tudok 200 visszautasítás után, csak öngyilkossági gondolataim vannak, meg ilyesmi.
2019. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt lefelejtettem, hogy 39F.
2019. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hagyom, hogy elvegye a kedvem. Megpróbálom elfelejteni, más lányokkal próbálok ismerkedni. Mert csak úgy fogom tudni kiverni a fejemből, ha találok valaki mást, aki jobban érdekel.
2019. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szergej55 ***** válasza:
Elmegyek a komáimmal, iszok egy sört. Aztán még négyet, jó hangulatban elválunk, és kész, az élet megy tovább, az illetővel pedig nem foglalkozom többet, minden nemű kapcsolattartást nullázok ettől kezdve.
2019. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dühösen, gyűlölettel teli, ilyenkor ingerlékeny és bunkó vagyok mindenkivel, még mielőtt megszólalok, akkor látszik az arcomon és a szemeimben az utálat mindenki iránt. Kereskedelemben dolgozok egyébként, jól szokott esni legalább az általam elszenvedett sérelmekből egy kicsit törleszteni a világ felé azzal, hogy de jure elküldök mindenkit olyan helyekre, amiket a fantáziátokra bízok. Mondjuk tucatnyi visszautasítás után már kissé megcsömörlöttem, kezdem kevésbé magamra venni ezeket a dolgokat - cserébe most már állandóan vannak öngyilkossági gondolataim és állandóan vagyok paraszt mindenkivel szemben. 26/F
2019. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

> de jure elküldök mindenkit olyan helyekre

Nézz utána a "de jure" jelentésének ;)

2019. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

@8

Köszönöm szépen a tippet, de tökéletesen tisztában vagyok vele. Kicsit átvitt értelemben használom, de tudom, mit jelent. Ha "de facto" elküldöm a pibe, az azt jelenti, hogy szó szerint azt mondom neki, hogy "menj a csába"; ha "de jure", akkor nem szó szerint mondom ki konkrétan, hogy kopjon le, csak elég erőteljesen utalok rá.

2019. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor a munkába folytom a bánatom,meg programokat csinálok megyek innen oda onnan ide 😀Ha le vagyok kötve hamarabb túl vagyok rajta és nem rágódok minden Egyes mondatán.

31/N

2019. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!