Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek a tetovált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek a tetovált nők vagy a tetoválatlan nők tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 10:50
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

"Én amúgy szoktam beszélgetni tetovált emberekkel, mert mindig érdekel, hogy milyen lelki trauma vagy kényszer vitte rá őket erre, amit én betegesnek tartok."


Kell valamit hozzá fűznöm?

2019. dec. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a tapasztalataimból indultam ki. Eddig még nem találkoztam olyan lánnyal aki tetkós volt és ne lett volna tucatcsaj. Én nem ilyet keresek.
2019. dec. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

41-es! Én a helyedben fűznék, mert eddig csak azt bizonyítottad be, hogy nagyon nem megy neked a magyar nyelv. 🤣


Eddig szövegértés karó, de segítek, szóval


én azt kértem tőled, hogy:


"Az meg külön tetszik, hogy én, aki egy betűt nem írtam arról, hogy milyenek a tetováltak, vagyok megkérdezve, hogy miért tartom őket ilyennek és amolyannak. :-D


Vagy akkor tessék szépen megmutatni, hol is írtam én róluk?


Mert eddig nem írtam. :-)))"


erre megkapom válasznak ezt, hogy:


"Én amúgy szoktam beszélgetni tetovált emberekkel, mert mindig érdekel, hogy milyen lelki trauma vagy kényszer vitte rá őket erre, amit én betegesnek tartok"


Akkor magyar-magyar tolmács csak a kedvedért!


Amikor arról beszélek, hogy a betegesnek tartom, akkor a tárgy, amire vonatkozik az állítás az az, hogy a tetoválás készítése a beteges. Érted már?


Egyébként a 40. válaszban ezt írtam

"De ha érdekel általában véve felszínesnek és butának tartom őket, a tetoválások száma és a műveltség/intelligencia között fordított aránya írható le, és ez tapasztalat."


Ezt gondolom csak tudod ezt korábban nem írtam...

De te is bizonyítod, hogy mennyire igaz. 🤣

2019. dec. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
0%
És most azt hiszed magadról hogy jól megmondtad, közben meg csak kiforgatsz mindent és belemagyarazol mindenbe mindent. Nem vitatkozok tovább, felesleges. Nekem ennél van jobb dolgom. Neked meg további jó gyűlölködést, puszi. :D
2019. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Nem hiszem azt, hogy jól megmondtam, azt hiszem, hogy hülyét csináltál magadból. A kettő közt van különbség, az egyikben tevékeny résztvevő volnék, te meg ezt összehoztad magadnak minimális segítséggel. Azért köszönöm szépen. :-D

Egyébként én nem látok itt vitát, csak hisztizel egy kört és én most ráértem reagálni ennyi történt.

Én viszont nem kívánok neked további jó frusztrált őrjöngést, mert jobban járna mindenki ha megkímélnéd őket ettől, éppen elég volt ez.

2019. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Én nem örjöngtem de ahogy gondolod. Azt meg hogy hülyét csináltam magamból megint csak a te véleményed.
2019. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
23%

inkább egy fiú, mint egy tetovált csaj

19F hetero

2019. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
28%
#47! Marha jó duma. Csak b..ik kúrnak tetovált nőket!
2019. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a tetoválatlan. Ahhoz NAGYON igényesnek kell lennie egy tetoválásnak, hogy nekem tetszen.
2019. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Tetovált, de nem tucat fajta, aki azért íratja magára a lófsz feliratot kínaiul, mert nem érti mit tetováltak rá. Akiknek olyan tetoválása van aminek van mondanivalója, aki okkal csináltatta, nem csak a trend kedvéért. 32f
2019. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!