Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek a tetovált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek a tetovált nők vagy a tetoválatlan nők tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 10:50
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell egyből támadni. No :)

Nem lehet az ember lánya kíváncsi?

2019. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
86%
Nekem azért nem tetszik mert tucat dolog ma már. Mindenki tetováltat mindenféle jelentés nélkül. Ha nem tetkós, legalább a remény megvan, hogy talán nem tucatcsaj.
2019. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
64%
Bizonyos szintig bejönnek a tetováltak!
2019. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
72%
Két tetoválásom van, egyik sem tucat tetkó és mindkettőnek jelentese van számomra. Nem gondolom hogy ettől k urva vagy buta lennék vagy bűnöző vagy bunkó vagy akármi. Az ízlés egy dolog de az teljesen más ha valaki egy tetkó miatt ilyen messze menő következteteseket von le a másikrol. Az csak a saját szegénységi bizonyítvanya. Csak olyanoktol kaptam meg azt hogy nem jönne össze velem a tetkom miatt aki amúgy próbálkozott csak visszautasitottam. :D szóval annyira nem releváns a véleménye, a sértett egoja mondatta. Aki akart engem és megismert annak semmi gondja nem volt a tetoválással, sőt volt akinek tetszett is. Nekem meg mindegy hogy a másikon van e vagy nincs. Volt tetovált és tetovalatlan exem is.
2019. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
80%

“Undorító minden nő akin tetoválás van.”


Mint tetovált nő mondom, hogy az intelligencia hiánya nagyobb probléma :/

2019. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
84%
csak akkor ha r*b*ncrendszámos tetkó van rajta
2019. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
33%
Tetkos
2019. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
32%
19-es! Engem meg kimoderáltak, de akkor újra leírom -elvégre semmi sértő nem volt benne- csak annyi, hogy én tetkós csajjal csak akkor kezdek majd, ha előtte megvakulok, amit meg nem tervezek. Ennyi, hánynom kell a tetoválásoktól, az olyan nőt meg, aki önként írat a bőrébe bottal nem piszkálnám meg. Ez a véleményem, ok nem tetszik a tetoválás nem kötelező, nekik tetszik, én meg hányok tőle.
2019. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
77%

Szerencse, hogy valószínűleg amit éreztek, az kölcsönös :)

Értelmes nő (akár tetovált akár nem), nem áll le ilyen korlátolt sz@rokkal :))))))

2019. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
17%
22 hát még ilyen tetovált csövesgenyókkal. xddd
2019. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!