Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek a tetovált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek a tetovált nők vagy a tetoválatlan nők tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 10:50
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz meg nem kell agysebesznek lenni hogy rájöjj kinek szólt a komment, de nem szolitalak meg mert nem erdemelsz ennyi tiszteletet sem.
2019. dec. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
34%
A 29-es és a 30-as válasz tökéletesen leírja, hogy miért ne kezdjünk tetovált nővel. A tetovált nők iskolapéldája pedig a 31-es és 32-es válaszok. Ugye milyen szimpatikus személyiség lehet az illető tetovált nő?!
2019. dec. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
30%
Hát szimpatikusabb mint az aki ok nélkül elkezd undorító stílusban sértegetni olyan embereket akiket nem is ismer. :D
2019. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
68%

"Érthető, csak szimplán hülyeség."


Brávó, alakulnak a dolgok! :-) Az meg, hogy nem tetszik nem az én hibám.


"Amúgy a bottal nem piszkálnam meg ugyanolyan alpári mint a minden tetovált nő lotyo"


Felőlem aztán azt gondolsz erről, amit akarsz, de segítek amikor valakire azt mondjuk, hogy bottal nem piszkáljuk meg, akkor az azt jelenti, hogy egyáltalán nem foglalkozunk vele, mert taszít értsd. párkapcsolati viszonyban.


"Nap mint nap látok az utcán számomra nem tetsző embereket mégsem mondom hogy húzzon zacskót a fejére mert én ezt nem akarom nézni."


Megint az van, hogy nem vagy képes elolvasni még a kérdést sem! Ha valaki kiír egy kérdést, hogy "Nők, ti összejönnétek egy férfival, aki nektek nem tetszik és legszívesebben zacskó húznátok a fejére, mert nem akarjátok látni?"

Arra írogathatnál ilyeneket, de újra mondom, a téma a tetoválás megléte vagy hiánya a megszólított társadalmi csoport pedig a férfiaké. Hogy van pofám a kérdésre válaszolni, ahelyett, hogy félremagyarázok itt mindent mint khm egyesek (igen vedd magadra), hát dögöljek meg, amiért ilyen "gonosztevő" vagyok. :-D


"Nem is vitatkozok veled, mert lerantasz a szintedre."


Neked az egy hatalmas ugrás lenne felfelé. :-)


"Ahhoz meg nem kell agysebesznek lenni hogy rájöjj kinek szólt a komment, de nem szolitalak meg mert nem erdemelsz ennyi tiszteletet sem."


Értem, tehát az a helyzet, hogy valakivel bajod mert állítólag bunkó, de te viszont büszkén vállalod is, hogy az vagy. :-DDDDDD

Ezt most jót nevettem.

2019. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%
Neked aztán nagyon szar életed lehet. Menj szexelj egy kicsit mert láthatóan nagyon frusztrált vagy. :D
2019. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
61%

No lám, no lám tetkós ribi (és most csak a kedvedért tényleg alpári voltam) kifogyott a kötözködésekből lazán átváltott személyeskedésbe. :-DDDDD

Ezt hívják tudod projekciónak, réges-régi elhárító mechanizmus, már Freud leírta a saját bajodat kivetíted másokra.


szóval csak azt tudom mondani, hogy

Neked aztán nagyon szar életed lehet. Menj szexelj egy kicsit mert láthatóan nagyon frusztrált vagy. :D

2019. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
86%
Én, mint férfi, már csak azt nem értem, honnan jön, hogy ha tetovált a akkor ribi? Ez kb olyan lehet, minthogy "kopasz, tehát fajgyűlölő"? Éles a logikátok....
2019. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
82%
Tartós párkapcsolatban élek és a szexuális életünk tökéletes szóval nem vagyok se ribi se frusztrált, köszi az érdeklődést. 😄 Nem fogytam ki az ervekbol de az ostoba előítélettel nem lehet szembe szállni ész érvekkel. Mert semmi másra nem alapozol csak előítéletre.
2019. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
83%
Ja és most az előítéletet nem arra értettem hogy nem tetszik. Mert már mondtam hogy az ízlés egy dolog, azt nem válassza az ember. De az már előítélet hogy aki tetovált az ilyen meg olyan. Ezt mégis mire alapozod?
2019. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hisztiznél itt már lassan két napja, még el is hinném, hogy felétek minden csodálatos, csak a fene se érti, hogy akkor miért vagy olyan begőzölt.


Az meg külön tetszik, hogy én, aki egy betűt nem írtam arról, hogy milyenek a tetováltak, vagyok megkérdezve, hogy miért tartom őket ilyennek és amolyannak. :-D

Vagy akkor tessék szépen megmutatni, hol is írtam én róluk?

Mert eddig nem írtam. :-)))


De ha érdekel általában véve felszínesnek és butának tartom őket, a tetoválások száma és a műveltség/intelligencia között fordított aránya írható le, és ez tapasztalat. Nyilván nem mindig igaz tapasztalat, biztos van értelmes tetovált is, csak én azokat ezek szerint elkerülöm. De így tök jó, mert legalább olyan mint egy figyelmeztetés, tudom, hogy ezzel a nővel se kell kezdeni.

2019. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!