Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy senkinek nem tetszenek a képeim? :D

Figyelt kérdés

Aki benne van a Tinderben az segítsen egy kicsit.

1. Ki lehet választani, hogy hány km-es körzetben vizsgáljon. Ha maxra húzom, akkor az a személy látni fogja akit LÁJK-olok, ha ő kisebb körzetben keres?


2. Átmegyek másik városba (mivel van tinder plusz-om), akkor az előző városból kaphatok LÁJK-ot?


Létezik, hogy már kb. 1000x húztam jobbra 3 nap alatt és 10 lájkom van meg 4 matchem amiből eddig csak 1 írt vissza? :D

Én nem tartom magamat rondának, más sem, de hogy ilyen gyengén szerepeljek az eléggé aggasztó, furcsa... és nem csak a gold digger p!csákra nyomok lájkot.


Néha amúgy megjelenik értesítés aktivitásról, de mikor felmegyek nincs semmi változás...


Jah fiú vagyok és 21, nem Budapest.



2019. okt. 29. 12:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És lemerem fogadni, hogy a rajtam lévő lájkok fele kamu profilos.
2019. okt. 29. 12:59
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
21 évesen ne tinderen ismerkedj.
2019. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De azért ez egy olyan bizonyítvány rólam, hogyha egy félig anonim oldalon sem tudok társat találni akkor a való életbe én mi a fenét keresnék? :D
2019. okt. 29. 13:17
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
A való életben több esélyed van, az olyan nőknél akik nem tindereznek. Nem kell ugyanis 300 másik kannal versenyezned...
2019. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert a lányok többször húzzák jobbra?
2019. okt. 29. 13:24
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

A Tinder nem bizonyítvány, senki nem fogja kérdezni, hány párod volt, mikor randira hívod.


1. Valószínűleg nem, ahogy a korosztálynál sem.


2. Lehet, ha pont akkor frissített számára és számodra is elérhető profilokat, mikor a körzetében voltál.


Tegnap is kiírtad gyakorlatilag ugyanezt a kérdést, túl sokat pörögsz a Tinder lájkjaid számán. Ez egy app, ami megkönnyítheti a társkeresést, egy eszköz, nem pedig egy mérőeszköz. Ha nem segít társkeresésben, akkor keress máshogy. Egyébként se lesz sok 18-21 éves nő sokan az első kapcsolataikban élnek és/vagy a való életben is könnyen találnak párt. És az idősebb nőknek meg nem leszel benne az életkori korlátaikban, mivel a nők nem igazán keresnek fiatalabb srácokat.

2019. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tegnap nem én írtam ki, először kérdeztem tinderről itt.

2019. okt. 29. 13:27
 8/17 A kérdező kommentje:
Viszont még mindig nem értem hogy miért nem írnak vissza xd
2019. okt. 29. 13:30
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

> Létezik, hogy már kb. 1000x húztam jobbra 3 nap alatt és 10 lájkom van meg 4 matchem amiből eddig csak 1 írt vissza? :D

Mivel a Tinder a női hipergámia melegágya, ahol csak a legjobb kinézetűeket húzzák jobbra (de őket nagyon-nagyon sokan), így igen, simán elképzelhető.

2019. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

#4


Akkor is versenyeznie kell, ez a gond ezzel :D


#Kérdező


Te tényleg ebben méred az életed? "lájkok" meg a tinder ranglista? Ne már. Ne mááááár.


+ bónusz: a nők többsége nem erre használja a Tindert, mint amire gondolod, hanem hencegni, bohóckodni, villogni. Mondjuk a férfiak is, csak ők még grátisz "csajoznának" is.


Műanyag emberek, műanyag világa.

2019. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!