Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy senkinek nem tetszenek a képeim? :D

Figyelt kérdés

Aki benne van a Tinderben az segítsen egy kicsit.

1. Ki lehet választani, hogy hány km-es körzetben vizsgáljon. Ha maxra húzom, akkor az a személy látni fogja akit LÁJK-olok, ha ő kisebb körzetben keres?


2. Átmegyek másik városba (mivel van tinder plusz-om), akkor az előző városból kaphatok LÁJK-ot?


Létezik, hogy már kb. 1000x húztam jobbra 3 nap alatt és 10 lájkom van meg 4 matchem amiből eddig csak 1 írt vissza? :D

Én nem tartom magamat rondának, más sem, de hogy ilyen gyengén szerepeljek az eléggé aggasztó, furcsa... és nem csak a gold digger p!csákra nyomok lájkot.


Néha amúgy megjelenik értesítés aktivitásról, de mikor felmegyek nincs semmi változás...


Jah fiú vagyok és 21, nem Budapest.



2019. okt. 29. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Nekem 100 jobbra húzásból lett kb 30 match. Valamit nem jól csinálsz :)
2019. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

> Nekem 100 jobbra húzásból lett kb 30 match. Valamit nem jól csinálsz :)

Ezt mindenhova odaböfögöd? Esetleg az egészség kategóriában is aktív vagy, hogy megírd a mozgássérülteknek, hogy milyen jót futottál a hétvégén?

2019. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem értem, hogy mikor én voltam fiatal, akkor nem volt Tinder és mégis ismerkedtünk és összejöttünk, hogy csináltuk??? Élőben... Nahát...
2019. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egy pénzéhes társkereső oldal alapján kategorizáld be magad, mert azzal csak az önbizalmadat rombolod le, inkább próbálj meg személyesen ismerkedni, légy közvetlen, de ne nyomulós, ne azt éreztesd, hogy akarsz tőle valamit, és meglátod mennyire más.
2019. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én valamiért online jobban ki tudom fejezni magam. Élőben nehezemre esik, pedig nem vagyok mentálisan beteg. Nekem nehezebb.

Jön a kérdés, akkor minek tinderezem, úgy is randira kell majd hívnom a csajt, ha összejön.

Így próbálok kicsit "megerősödni" :D

2019. okt. 29. 15:06
 16/17 Diazepam ***** válasza:
94%
Ha az exeim társkeresőn akartak volna velem ismerkedni biztos, hogy még egy találkozóba se mentem volna bele. Nem rondák, de nem azok a tipikus szépfiúk akikre ráírna bárki is egy fénykép alapján. A személyiség, a humor, a hangszín nagyon sokat dob egy emberen. De ha élőben csalódás vagy egy csajnak mert mondjuk nem úgy nézel ki pontosan, mint a képeken, akkor már hiába van pozitív kisugárzásod hiszen egyből egy csalódást él meg a másik.
2019. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de ahhoz, hogy valakinek ne légy szimpatikus a profilod alapján, nem szükséges csúnyának lenni. Rosszul megválasztott képek, béna viccek, sablon kiírások negatív irányba vihetnek.

Sokkal több férfi van fent mint nő, én is van, hogy csak nekiülök és jobbra ballra húzgálok embereket. Ilyen esetben van, hogy meg sem nézem a többi képét, ha elsőnek nem látszik rendesen az arca pl napszemüveget visel, vagy csoportkép van kirakva amiről nem derül ki melyik ő balra húzom.

2019. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!