Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott két ember, nagyon tetszenek egymásnak, de nem lépnek vagy csak kis lépéseket mernek tenni, lassú a folyamat. Elhibázhatja akár az egyik fél félénksége miatt a kezdeményezési fázist? Mikortól mondhatjuk, hogy "elhalasztottad" a lehetőséget?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha bonyolult a megfogalmazás...

2019. dec. 2. 18:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Pl. a férfi megunja és elkezd más nőre vadászni, aki úgymond könnyebb préda vagy nyitottabb, de szintén jó nő. ?
2019. dec. 2. 18:57
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
jézusom tényleg túl bonyolítod :D
2019. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem igen.

Ha valaki túl nyomi, gyáva, akkor az mégis mit akar?


Egy kapcsolatért kezdeményezni kell valakinek, majd pedig tenni érte mindkét félnek.

De nem úgy, hogy az egyik folyton azon rinyál, hogy: jaj mi lesz, biztos elhagysz...stb amásik meg próbálja bizonygatni az ellenkezőjét. Itt a bizonygató fél előbb-utóbb feladja.

2019. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Mindkét fél egyaránt elhibázhatja: az egyik azért, mert túlságosan nagyon próbálkozik, a másik merthogy fél, nem jelez a másiknak vissza, hogy igen, vagy nem, így elvan, mint a langyos f×s. Ilyenkor van 1:1, mert mindkét fél elhalasztott valamit, bár az első személy legalább megpróbálta.

A dolgok lényege a kommunikáció.

2019. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy mindkettő ugyanúgy akarja és nem csak az egyik hiszi, hogy a másik is annyira odavan érte, mint ő érte? Mert olyankor nincs ennyi töketlenkedés...
2019. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Valakinek a kezébe kellene vennie az irányítást. A töketlenkedésből nincs semmi sem.
2019. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Hajrá!! Lépjél te, légy bútor
2019. dec. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Te melyik vagy a Simlis vagy a Szende? :))
2019. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán mivel előbb utóbb az egyik fél megunja és keres mást. Volt benne részem én voltam a gyáva ő simán lépett volna míg én azon agyaltam hogy egyáltalán komolyak e a szándékai addig ő már visszment az exéhez. Elszalasztottam a lehetőséget.
2019. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!