Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek a tetovált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek a tetovált nők vagy a tetoválatlan nők tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 15. 10:50
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
45%
Nem az a felháborító hogy valakinek nem jön be. Mindenkinek más az ízlése. Nekem is vannak olyan dolgok amik nem jönnek be egy pasin de attól még nem mondok olyat hogy undorító meg bottal nem piszkálnam meg. Meg ahogy egy két ember nyilatkozik itt a tetovált emberekről. És ezek a primitív lények néznek le másokat....
2019. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
72%

Kedveseim... Ugye az azért látszik, hogy nem mi sértegetünk titeket? :D

Ne aggódjatok, (ha már általánosítunk) a 'sörzabáló' kanapéhuszárok senkinek nem jönnek be.


Örülök, hogy nem kell veletek közvetlen közelről közösködnöm az oxigénen.

2019. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
83%

22-23! Agyontetovált drágaságok! Tessék elolvasni a kérdést!!!

így kezdődik: "Férfiak!" nem pedig "Tetovált nők!" Tehát nem is kéne itt legyeskedni, de jól van én megtűröm, a kérdező se panaszkodik rátok, és amúgy így folytatódik:

"Nektek a tetovált nők vagy a tetoválatlan nők tetszenek jobban?"


Akkor elmagyarázom ez azt jelenit, hogy nem tetováláspárti nők véleményére kíváncsi, hogy azok mit gondolnak a tetoválást nem kedvelő férfiakról. Hanem mezei átlag pasikat szólított meg. Én az vagyok, sajnos nem vagyok az XX kromoszóma klub tagja, ezen változtatni nem lehet, tetovált meg végképp nem vagyok, ezen változtatni lehetne, csak hülye volnék.


Ezek után attól, hogy nektek nem tetszik még leírhatom a véleményemet, ami amúgy pont a válasz is egyben a kérdésre.

2019. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Így van, nem a tetováláspárti nők véleményére vagyok kíváncsi.
2019. dec. 15. 19:15
 25/51 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszem hogy két tetoválástol agyon lennék tetovalva de mindegy. Ide irhatod a véleményed én meg leirhatom hogy amiatt AHOGY kinyilvanitod egy alpári paraszt vagy. Nem a véleményeddel van baj hanem azzal az agresszióval ahogy inditasz olyan emberek ellen akikhez közöd nincs. Dobot egy tetovált lány vagy mi ez a heveség? :D
2019. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
36%

Isten őrizz a tetovált nőktől. Tipikus tucatcsajoknak van tetoválása, akik így akarják megcsillogtatni "színes egyéniségüket". Amúgy is, milyen nő az, aki a normális és szép bőrét eltorzítja?


Egyetlen okot tudok elfogadni, ha valaki elveszíti egy közeli családtagját és a tetoválás amolyan terápiás eszköz a tragédia feldolgozására. De akkor is csak kicsi tetoválás legyen nem feltűnő helyen!

2019. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen, továbbbra is azt mondom, legtöbb kiszemeltem tetoválatlan volt, de igenis tetszik a tetoválás. Még az extrém sok is, ha igényes. Persze nem a "szeretlek lyózsi" szint. De az alt. modelek között rengeteg gyönyörű van. Énekesek, zenészek, festők, művészek között is. Persze lehet, hogy velem van a baj, de ezekről a nőkről nekem nem az jut eszembe, hogy csúnya lenne. Hanem, hogy bárcsak randizna velem :D [link]
2019. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
18%

26-os! Nos kezdjük ott, hogy ha már illemórát tartasz, akkor illene megszólítani azt, akinek éppen okítást tartanál. Csak sejtem, hogy nekem szólt, aki a #24-es választ írtam.

Alpári stílus volna, ha azt mondanám, hogy az összes tetovált nő egy büdös lotyó, az az volna, nem ezt mondtam! Azt mondtam, hogy én bottal nem piszkálom meg az ilyen nőket, ha azt mondanám, hogy sosem állnék velük szóba az miben lenne más? Ugyanazt jelenit, nem?

Ja, hogy bunkó a stílusom, drágám nektek is! Nem érted? Az a bajom többek közt a tetovált emberekkel, hogy vélt vagy valós lelki mélységüket nekem a pofámba nyomják! Semmi más. Nekem nézni kell azt, hogy mi van rájuk karcolva. Ugyanígy nem szeretem a telepiercingelt embereket sem. Én amúgy szoktam beszélgetni tetovált emberekkel, mert mindig érdekel, hogy milyen lelki trauma vagy kényszer vitte rá őket erre, amit én betegesnek tartok. Ha valaki nyilvános helyen vetkőzik, akkor rendőrt hívunk vagy minimum mentőt, akik a farkát mutogatja a nőknek, az szatír. Aki beletetováltatja valamit a bőrébe és mutogatja mindenkienk, az meg ne keltsen felháborodást.

Értem. Oké rendben, akkor mondom másképp a tetovált embereket én nem tetkós szalonba küldeném, hanem pszichológushoz, mert valami baj van a fejükkel.

2019. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
21%
A lényeget meg lefelejtem, szóval ha valakinek baj van a fejével, azzal meg nem fogok kikezdeni. Ennyi a gondolatmenet, remélem most már elég kulturált és logikailag és érthető a dolog.
2019. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
29%
Érthető, csak szimplán hülyeség. Amúgy a bottal nem piszkálnam meg ugyanolyan alpári mint a minden tetovált nő lotyo amit ha megnezel valami hozzád hasonló intelligenciaval rendelkező ember fentebb írt is. A gondolat meneted amúgy hülyeség de még ha igaz is lenne hogy minden tetkos lelki sérült akkor mi van? Nézned kell? Borzasztó. Nap mint nap látok az utcán számomra nem tetsző embereket mégsem mondom hogy húzzon zacskót a fejére mert én ezt nem akarom nézni. Nem is vitatkozok veled, mert lerantasz a szintedre.
2019. dec. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!