Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfinak az a baja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak az a baja, hogy nem női fejjel gondolkodik?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a nők elég fekete-fehér gondolkodással rendelkeznek.Társkeresés területén még hangsúlyosabb ez,ami abban nyilvánul meg,hogy nekik nem létezik az átlagos férfi fogalma.

Vannak a jó pasik és az összes többiek.Arról nem tehetnek,hogy a jó férfiak a top 20%-ot képviselik.


2019. okt. 17. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
47%
én erre azt szoktam mondtani, a "nő választ". Én verhetem magam, de ha neki egy hazug illuzió kell. Ez pedig önismeret. Tudod, nem szoktam dobálózni itt pénzel, meg tényleg mikor itt nők írják, hogy ők szarták a spanyol viaszt, akkor igen is leírom, én mit tapasztalok. Elhiszem neked, hogy sok a paraszt fickó, tudom. Láttam konditerembe is a gyerek olyan képet töltött fel tinderre, hogy kb nem is ő, beszélni nem tud, de mégis jól elkapott fotó. Ez kell a nőknek. Erre most mit mondjak? Én valóságot adok 3 normál hétköznapi képpel, más meg illuziót, majd örök tövábblépést a szemfényvesztés miatt. Ezeket fel kell ismerni, különben bukta az egész. A barátnőid miért vannak egyedül, ha csinosak és értelmesek? (Ez tényleg érdekel)
2019. okt. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
nem mind, pont ezt irtam h felesben fizeti a legtobb az albit a pasijaval, normalis lanyok, nem ilyen fahszrol fhaszra szallo pillangok... aki egyedul van az meg eleg zarkozott es nem jar sehova, sokszor akkorse ha hivjuk.
2019. okt. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi idős vagy?
2019. okt. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
47%
Tudom, h nem illik, de be kell határolnom :)
2019. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
25
2019. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
47%

Korombeli :)

Szerintem itt nézeteltérés van :)

Nézd az üzeneteid itt....

2019. okt. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%

Drága 36-os.Tedd rendbe az életed. Sem gazdag nem vagy, sem nőd nincs. Ha lenne bármelyik, nem itt és nem így vernéd magad, de legfőképpen nem akarnál másokat meggyőzni a saját igazadról és nem érdekelne ennyire egy ilyen fórumon mások véleménye.


Üvölt rólad, hogy azért pörögsz rá a témára, mert személyesen érintett vagy benne, emiatt pedig frusztrált. Semmi értelme itt hazudozni. Sem a tudomány, sem a mi véleményük, sem normálisnak számító férfiak viselkedése nem változik meg tőle. Fölösleges tettetni a magas lóról beszélést. :)

2019. okt. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
67-es, ha neked könnyebb úgy az életed, h letagadod az "igazságot". Nekem nem oszt szoroz, attól még nem változik meg sem az anyagi helyzetem, sem a véleményem, sem a magánéletem, h te "nem hiszed el".
2019. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!