Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfinak az a baja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak az a baja, hogy nem női fejjel gondolkodik?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a nők elég fekete-fehér gondolkodással rendelkeznek.Társkeresés területén még hangsúlyosabb ez,ami abban nyilvánul meg,hogy nekik nem létezik az átlagos férfi fogalma.

Vannak a jó pasik és az összes többiek.Arról nem tehetnek,hogy a jó férfiak a top 20%-ot képviselik.


2019. okt. 17. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk 36% meg egy himsoviniszta penisz:D aki penzben meri az embert, gondolom vesz maganak valami csini baratnot, es fogalma sincs arrol milyen egy szereto kapcsolat. legalabbis akinek a nok ilyen szinten hasznalati targyak az valami ilyesmi lehet. pfej.
2019. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:

31es

Ajanlom a torikonyvek forgatasat gyakorizgatas helyett, es akkor rajossz,hogy mennyi celtalan oldokles folyt a vilagon a nagy ferfi nem miatt. ;)

2019. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:

kepzeld, tanultam tortenelmet.


akkor se gondolom, hogy a mai vilagban ez a hozzaallas lenne celravezeto, egyszeruen en nem ertek egyet vele, sajnalom. sok kedves, torodo, jo ember ferfit ismerek. kb olyan ez mikor a nemeteket utalja valaki mert regen nacik voltak..

2019. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
47%
31-es, 27-es és a feminista társai. A feminizmus halott. Tudom, háború nélkül nincs szülőföld, háború nélkül nincsenek igények, nincs nemzet, nincs semmi. Tisztában vagyok vele, nektek tök mind1 h magyarul, németül vagy kínaiul beszélnétek. Nem számít, hisz semmiféle felelősségtudat nincs bennetek. Azt használjátok, amit elétek tesznek, amibe beleszülettek. Sok retardált nőszemély meg ezzel egyet is ért. Ezért tartunk ott, ahol tartunk. Romokban az emberi kapcsolatok, csak az egóizmus, a nárcizmus ömlik a nőkből. Ezt nevezitek ti megoldásnak? Ez visz előre? Az ha valaki teremt, akkor vmiből valamit csinál. Ti nem teremtetek, csak elvártok, elvárjátok legyen. De ha minden férfi úgy gondolkodna ahogy ti, nem alakult volna ki még az emberi beszéd sem. Jó a makogás is, ez van. Nem kell előre menni. Ezért halott a feminizmus, mert csak felemészt, romba dönt, kettős mércét alkalmaz, hátráltat a fejlődésben, csak igényeket támaszt, stb stb. A 31-es is egy értelmi lény lehet, mert képes volt kihozni a "nők nagyobb iq-val rendelkeznek"-re adott válaszomból, hogy pénzben mérem az embereket. Nem, nem pénzben, de ha valaki dobálózik, hogy milyen okos, milyen gyönyörű teremtés, csak azért mert "van", akkor elkezdek én is dobálózni, csak én kész tényekkel, azaz 30ezer/óra. Akkor legyen okos, mennyire okos? A pénz is egy mérce. Az izomerő is egy mérce. A problémák megoldása is egy mérce, és nem kell nagyra gondolni, csak ha elromlik a mikro, akkor megjavítod, vagy rohansz szervízbe? Mindent összelehet hasonlítani, de ne a szezont a fazzonnal, hanem ugyanazt, ugyanabban a körülmények között. Ez az amit nem értetek meg. Az meg, hogy a 27es dobálózik a háborúval, látszik, neki tényleg tök mind1, hogy mit eszik, iszik, csak "legyen".
2019. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:

31 vagyok: en pont nem vagyok verfeminista, ha nem tunt volna fel, ugy latszik neked a szovegertessel es kontextusba helyezessel akadnak problemaid. valamint tovabbra is hihetetlen degradalo modon irsz a nokrol, nem hinnem, hogy ez (vagy akar amit a tultolt feminista csinal: tulajdonkeppen ugyanannak az eremnek a ket oldala vagytok) barkit is elorevisz. sajnalom, hogy bar a felszinen a feminizmus meg a kettos mercek ellen agalsz, az irasodban szemernyi tisztelet sincs a noi lethez kapcsolt tulajdonsagok es "feladatok" fele. masreszt azt is latnod kene, hogy a tortenelem soran a nok elnyomasa altal rengeteg olyan noi elme el sem juthatott oda, hogy elorevihesse a tarsadalmat, meg ha a potencialja meg is lett volna ra; egyetemre is kb 200 eve jarhatnak nok, mi a tudomanybol ki voltunk zarva sokaig, azt is tagadtak, hogy egyaltalan fel tudnank fogni barmit belole.


de ha nektek ez igy jo, csinaljatok, gondolom mindketten boldog parkapcsolatban eltek :)

2019. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
Bele kell látni a nők fejébe, érezni kell mi kell nekik.
2019. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
47%

35, képzeld, igen, megtaláltam, aki nem olyan feminista mint a nők 90%-a :) Azaz 2ős mérce, meg "nekem jááár, mert megérdemlem a semmire". Nem csak dobálózik azzal, h neki "mi jár". Engem hidegen hagynak a "szakszavak", feminizmus, mgtow, stb... Nem ez a lényeg. Mindig is logikusan ítélkeztem, ha pofán vágnak, pofán vágom, ha fiú, ha lány, ha fiatal, ha öreg, mert tisztában van vele, megütött egy 190centis 100kg-os izmos embert, de ugyan úgy igaz fordítva is, nem ütök meg nő mert nem értek vele egyet. Szóval a lényeg a kettős mérce. Ez nem. A háborús, meg hasonló véleményeket meg egyszerűen ignorálom, mert az no comment...

Nőt akarsz, akit elismerek, mint igazi vérbeli okos embert?

[link]

Hány ilyen futkoz az utcán? Én olyanokat látok többségiben, akik csak "neki jáááááár". Ezért mondom, ne a kivételeket tegyük általánossá, s a többségi viselkedést meg kivétellé, mert nem igaz. Te irtad h pfej vagyok. Szóval én mikor kezdtelek el sértegetni? Maximum tényekkel támasztottam alá a mondani valómat. Akkor a viselkedésed mire utal? Milyen ember vagy?

2019. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
47%
Marie Curie hozzáadott a világhoz, nem csak elvett. Nagyon nem mind1. Felesleges itt magyaráznom, mert 2vel ezelőtti hozzászólásom se értetted, csak a saját kisebbségi komplexusod miatt mindent sértésnek vettél, még azt is h 1+1. Tök mind1, így beszélgetni nem lehet.
2019. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:

igen, ahogy a nokrol beszelsz, az pfej, mert ugyanaz, amit a feminaci csinal csak forditva. ha ezt nem latod, sajnalom. biztos a baratnod elturi hogy ugy beszelj rola, hogy az o neme semmihez nem tesz hozza, es meg makognanak az emberek, ha rajta is mulna pl... ha nem latod hogy pl a csimpanzos kommentedben mennyi lenezes van, akkor szedj magadra egy kis eq-t.

nem tudom, szerintem eleg rossz kozegben vagy, ha csak ilyen nokkel talalkozol, az orvosin pl rengeteg okos, altruista lany van, nem a szoliszokevenyeket kene alapul venni, mondjuk.

2019. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
amugy meg semmilyen kisebbsegi komplexusom nincs a nemem miatt, bocs. de ha a baratom ugy szonokolna a nokrol, ahogy te csinalod, ugy vagnam ki mint macskat szharni. lehet valami szubmissziv kislanynak ez bejon, de egy onerzetes no ra se nez egy ilyen alakra.
2019. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!