Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfinak az a baja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak az a baja, hogy nem női fejjel gondolkodik?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a nők elég fekete-fehér gondolkodással rendelkeznek.Társkeresés területén még hangsúlyosabb ez,ami abban nyilvánul meg,hogy nekik nem létezik az átlagos férfi fogalma.

Vannak a jó pasik és az összes többiek.Arról nem tehetnek,hogy a jó férfiak a top 20%-ot képviselik.


2019. okt. 17. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%

engem is vert mar at pasi, megse irok 50 kommentet arrol hogy mindegyikotok egy khocsog aki meg a 30as eveit is vegigdhugja aztan nagy kegyesen felszed egy kora huszast... meg amint szul a no es strias lesz vagy megnyulik a hasa mar megy a hiszti es stb....

szoval jah, nem irok ilyeneket, mert hiaba sok pasi ilyen, kivetelek is vannak, es egy egesz nemet leirni eleg proszto dolog, csak megkeseredett csinaljak, pl nagyanyam meg elvalt szingli nok. tehat nekem a feminista csaj is meg te is pfej, mert valami elkepeszto gyulolet lehet abban aki igy latja a vilagot.

2019. okt. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
47%
Cserébe friss vacsora, szinte 100% fehérje vár haza. Kiegészítjük egymást, nem pedig a nő próbál lenyomni, hogy "te szemét", mert semmi nem jó. Nem látod a fajtársaid milyenek. Hidd el, nézz szét, meg az a mérhetetlen egoizmus. De mire fel? A loreal-ra? Aki állatokon teszteli a parfümjeit, meg a rúzsait, most komoly? Azt utána meg kutyával meg kikent szemöldökkel van fent ismerkedés céljából? Vicc, vagyis nem vicc, hanem a nők egyszerűen képtelenek a logikus gondolkodásra. Az h anyai ösztön ez már nem létezik. (Tisztelet a kivételnek)
2019. okt. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
ja de komolyan erdekel hogyan szedted fel a csajt? hogyan bokolsz neki? mitol olyan kulonleges?
2019. okt. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
47%
Mindenhol azt írtam, 90%, nem azt h mindenki. Olvasd el. Mindig a "nagy többséget" említettem.
2019. okt. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%

oke de azt is latnod kene, hogy hany pasi van akire nokent en az eletemet rabiznam? akiben megbizhatnek annyira hogy ha en feladom a karrierem, haztartast vezetek, otthont teremtek neki, akkor

1)nem lenez, hazi robotnak nez, hanem elismeri a hattermunkat

2) nem kell attol felnem h elhagy/megcsal/lecserel egy fiatalabbra es en kb nulla karrierrel meg pucer pitchaval mehetek amerre latok?


ha meg még van is ilyen ferfi, eleg keves koztuk az, aki valoban az anyagi javakat is meg tudná teremteni ehhez az eletformahoz.


kiszolgaltatottnak lenni a mai vilagban? sokszor egyenlo az ongyilkossaggal.

2019. okt. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:

Jó legyen akkor nyílt forum :) Tinder.

Lementem hozzá, önmagam adtam, tetszett neki, a látásmódom, a világnézetem. Hétvégén feljött hozzám (igen, nem csak én tettem...), a kémia is működött, azóta partnerek vagyunk, két önálló teljesértékű ember. Én nem tudok főzni, nem is akarok, ő tud. Király. Ő nem atomfizikus, én megoldom. Király. Ő nem férfi, elromlott a TV reggel, 1 óra múlva megjavítottam, mert elmentem alkatrészért, kiszedtem azt a szos IC-t, azt már néztük is a jó barátokat, ő addig csinált finom fehérje muffin-t. Kérés nélkül. Nem kellett itt felszedni senkit, ez jött. Kölcsönös. Ha férfi, ha nő, én ezeket a nárcisztikus állatokat nézem le, de ebből az instagramnak, facebooknak köszönhetően sokkal több nő van. Ez van sajnos.

2019. okt. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
47%
Regiszrálj már be férfiként, meglátod mi az isten hobelebanca van ott :) Nem fogod elhinni...
2019. okt. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
47%
Kiszolgáltatott vagy? De rajtad múlik, kizárólag rajtad. Én sosem vártam el h nő tegyen be pénzt a kasszába. Az nem az ő feladata, azt megoldom, akármennyi is kell. Sosem fogtam vissza, felőlem aztán úgy emancipálhat, ahogy akar, ha akar legyen atomfizikus, sőt támogatom, de ha átmegy a ló túloldalára a rovásomra, az már zavar...
2019. okt. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
hat ha az olyan no is ritka aki kedveskedik egy kajaval meg mittom az eleg gaz. fura h korulottem meg csupa normalis no van, baratnom kb tobbet fizet az albiba mint a pasika (jo no mielott azthinned vmi csunyasag), csomo ilyen part ismerek h felesben fizetnek, lehet sok a ribizli de ugyanugy a p ocs fej is sok.... n a nevermind
2019. okt. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
nem nem vagyok, orvosira jarok leirtam mar.
2019. okt. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!