Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfinak az a baja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak az a baja, hogy nem női fejjel gondolkodik?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a nők elég fekete-fehér gondolkodással rendelkeznek.Társkeresés területén még hangsúlyosabb ez,ami abban nyilvánul meg,hogy nekik nem létezik az átlagos férfi fogalma.

Vannak a jó pasik és az összes többiek.Arról nem tehetnek,hogy a jó férfiak a top 20%-ot képviselik.


2019. okt. 17. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
94%
Nem fekete/fehéren gondolkodnak, egyszerűen férfit akarnak maguk mellé, akire felnézhetnek, aki magabiztos, határozott, férfias kiállású, stb. Nem kell túlragozni, a fenti tulajdonságokat kell elsajátítani, és nagyot változolna szemükbe, de ez nem azt jelenti, hogy mindjárt téged akarnak, hanem hatalmas plusz pontokat szerzel a szemükbe.
2019. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:48


Tudományos szinten a legfelsőbb körökben nem csak egy nő nem teljesedik ki nőként, hanem a férfiak sem férfiként. Matek szakon sok elméleti matematikus férfival és nővel is beszéltem már. Ők teljesen másként látják az életet, mint mi. És ez nem független.

Persze vannak kivételek, akik anélkül eredményesek, hogy bármit feladnának.

2019. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
71%

ma 12:58


Ha vannak férfi tulajdonságok, akkor vannak kifejezetten "nő tulajdonságok" is?


Senkinek nem kötelessége elsajátítani sem "női" sem "férfi" tulajdonságokat. Legalábbis azokban a körökben ahol én mozgok. Pl egyetemen akivel együtt voltam neki az tetszett bennem, hogy átlagos külsöm van, de borzasztóan okosnak tart, néha már zavarba ejtő szinten tetszett neki, hogy alkalmazott matematikusnak tanultam (ő tanárin volt).


És már bocs, de a franc se akar az összes nőnek tetszeni, vagy még a nők többségének sem. Egyetlen nőre van szükségem, akiben én is látok valamit és ő is bennem, aztán puszi-pá..

2019. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
54%
Nem az a bajuk, hogy pont női fejjel akarnak gondolodni, meg akarnak felelni, pedig pont úgy felelne ék meg ha magukat adnak. Akik sikeresek a nőknél ők nem agyának ilyeneken, hogy mi kell nekik.
2019. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
54%
Telefon... na de értitek.
2019. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
17%
Tudományosan bizonyított tény, a terület, ami felel a logikáért sokkal nagyobb a férfiak agyában, mint a nőkében. A nőkében az érzelmi dolgokért felelős agyfélteke nagyobb, ezért érzelmesebbek a nők. Ezért logikusabb gondolkodást képviselnek a férfiak. Jöhet ide az előző hozzászóló matematikus zseni nő, hogy milyen százalék az arány a tanári szakon. Tanári? A lényege, hogy a tanár vmilyen szinten a diákok anyja/apja, nevelője. Gondoskodik, tudást ad át, tanít. Ez nőkben erősebb. Nincs is ezzel baj. Nem akarom leírni a fizika tanárnőmet, de mikor középsuli elsőben tanította az elektromosságot, s a transzformátorokról beszélt, kérdeztem tőle hangerősítőkről, A-B osztályú kapcsolásokról. Kitért a válaszoktól. Nem volt buta nő, de a tudása addig terjedt amit megtanítottak neki. Ezzel sincs semmi baj. Viszont egy férfi, aki talpraesett az a születésétől fogva talpra esett, s tudja mi akar lenni. Ezt nem úgy tanulja meg, hogy felszínesen, hanem ízig vérig, s érteni fogja az aljától a szakmája tetejéig mindent, nem csak 1 területet. A nők mindig is a magolósabbak voltak. Irodalom, történelem ezek mentek nekik. Elolvasták, így történt, ez van, nem kérdőjelezzük meg, még a férfiakat a fizika, matek, informatika stb... tárgyak fogták meg. Nem véletlen ez, s nem azt jelenti nincs kivétel, de e kivétel nem általános. A tanárszakon meg nem a "tárgy" az elsődleges, hanem a tanítás (szerintem). Szóval ne keverjük a szezont a fazonnal. Én férfiként spec 12 éves korom óta az informatika világában vagyok. Nem, nem a facebook. Gépi kódtól kezdve a magas szintű nyelvekig nagyon sokoldalú a tudásom, mert átlátom elektronikai szintől kezdve a csillagos égig az egész szakmát, de nem azért mert megtanították, hanem megtanultam magamtól, mert ez érdekelt. Ezt nem érti meg sok ember, 3-4-5 év tanulás nem egyenlő a fiatalkorban megszerzett tudással + az erre épített tapasztalattal.
2019. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
65%
Igen, jó lenne ha női fejjel gondolkodnátok, bár ez inkább abban nyilvánulhatna meg, hogy ha nem vagytok kelendőek akkor neten való hiszti/szexizmus helyett először magatokon próbáltok javítani.
2019. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
22%

8-as hozzászóló:


"mint a születéskor kapott"

Pár éve az IQ teszteken a nők verik a férfiakat.


Verd a melled az mekkora iq-d van, én meg verem a 30ezres nettómra óránként.

Mindenki büszke, nem? :)

Gratulálok.

2019. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:

mondjuk azt se ertem, a human tudomanyok miert vannak ugy lenezve sok realos altal... hogy az csak magolas.


vegulis igen, de a legtobb embernek 100x erdekesebb.

es valszeg sokkal inkabb innek meg valamit egy regesszel es sokkal szinesebb, jobb sztorikat tudna meselni a munkajarol, mont egy programozo.

ez van.

2019. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
94%

16: ezt pont egy neurobiológusnak akarod megmagyarázni?


Dobj egy hivatkozást és elmagyarázom neked, mi mit jelent.


A női és a férfi agy nagyon apró dolgokban tér el, azoknak sincs olyan vetülete, mint amiről magyarázol.


Komolyan jobban járnátok, ha a problémát innen közelítenétek meg. A nő is ember. És nem eszik embert. Ha normálisan viselkedtek és nem ilyen baromságokkal szórakoztatjátok magatokat, ugyanúgy pozitívan, barátságosan viszonyulnak hozzátok, mint bárki más. Azzal vágjátok el magatokat, hogy meg akarjátok magyarázni, mit gondolnak és mi kell nekik, közben édesanyátokon kívül talán egy nővel sem beszéltetek úgy igazán, nyitottan, lazán, anélkül, hogy bármilyen elvárásotok lett volna felé (például hogy jöjjön veletek össze)...

2019. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!