Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfinak az a baja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak az a baja, hogy nem női fejjel gondolkodik?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a nők elég fekete-fehér gondolkodással rendelkeznek.Társkeresés területén még hangsúlyosabb ez,ami abban nyilvánul meg,hogy nekik nem létezik az átlagos férfi fogalma.

Vannak a jó pasik és az összes többiek.Arról nem tehetnek,hogy a jó férfiak a top 20%-ot képviselik.


2019. okt. 17. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

26: viselkedéses és statisztikákban kimutatható különbségekről beszélek, nem génmódosulatokról.


Lerágott csont, hogy miért nincs sok nő műszaki, matematikai, informatikai területen (és miért nő a számuk a sikereikkel együtt). Egyszerűen a társadalmi normarendszer és a sztereotípiák olyan gátlásokat kódolnak emberekbe, hogy meg sem kérdőjelezik sokan, hogy nem nekik való. Ez így van, kész, vége, mert valaki anno ahhoz szokott. Hajaj, mikor nővérem megmondta otthon, hogy mérnök lesz, több volt a csodálkozás és az a reakció, hogy "dehát az olyan férfias szakma", mint a lelkesedés. Ezek az apró jelek nagyon tudják gátolni az embert a magába vetett hitében és a választásaiban. Már csak ezért sem érdemes nemek alapján újabb és újabb hülyeségeket szülni, kamubiológiai hivatkozásokkal.


A másik, volt egy törés, mikor a nők bekerültek az oktatásba. Pár éven belül ugrásszerűen megnőtt a számuk, mind létszámban, mind átlagban verték a fiúkat általános iskolai és középiskolai jegyek szempontjából. Ez a mai napig egy átlagos jelenség.


A férfiak legnagyobb "katasztrófája", hogy egy olyan vilagban húztunk le évszázadokat, ahol csak egymás vetélytársai voltak. A kisujjukat nem kellett mozdítani, hogy jók, kemények és erősek legyenek és legyen befolyásuk a nők felett alanyi jogon. Mióta a társadalom átalakult és nincs ilyen előjoguk, azonban nem fejlődtek tovább. Nem lettek a nőkkel együtt erősek és stabilak, nem küzdöttek és későn vették észre, hogy alanyi jogon már nem lesznek erősebbek és jobbak, csak ha tepernek. Viszont azt látom, hogy inkább csak összeomlanak, a többség legalábbis. Részben ennek tulajdonítom a sikertelenségüket a társkeresésben is. Már aki... Egyszerűen nem tanultak meg megküzdeni és ugyanannak a férfinek maradni más erőviszonyok között. Egy függő, gyenge női társadalomban, ami szűken van a lehetőségekkel, könnyű férfinek lenni. Jóformán elég hozzá megszületni.

2019. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó: Társkeresős feszegetésed. Hoznék 1 példát. 3 képet nyomtam fel tinderre. Teljesen átlagos önmagam, a hétköznapokban. A dagadtakon kívül a kutyának nem kellettem. De abban a pillanatban, hogy feltetem a jetski-n készült adreai fényképeim, vagy az új minimal stílusú házban mikor fúrom fel a polcot félmeztelenül (100kg izom), abban a pillanatban több ezer like. Hogy is van ez? Miről is beszélsz? Felszínről. A 3 képen ugyanaz az ember volt. 1iken a valóság, másikon a "nyár" és a megteremtett javak. Akkor mi kell a nőknek? Az illúzió, a paraszvakítás. Nekem meg így nem kellenek. Ennyi.


Előtted lévő nőszemélynek: "baratom ugy szonokolna a nokrol, ahogy te csinalod, ugy vagnam ki mint macskat szharni."

Majd ő is így fog reagálni, ahogy én, mikor otthagyod és kisemmized egy másik illuzió miatt.

Nincs itt milyen témát terelni, vakítani kell, ez kell nektek, még akkor is ha az csak egy "film". Nem akartok élni a valóságban, csak kergetitek ezt:

[link]

2019. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
43%
41-es, nekem nem kell bemutatnod, milyen küzdeni. 100-120M-es vagyont hoztam össze önerőből, a semmiből. Ezt miért osztjam meg nővel? Mondj 1 jó indokot, és megteszem. Tényleg. Miért éri meg?
2019. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%

lol. miert szerinted a pasik a szolid, kanapen uldogelo kepre adnak tobb lajkot vagy a bikinis tengerpartira, netan amelyiken egy hatalmas tortat sutok kotenykeben? na, ki tudod logikazni azzal az its agyaddal? emberi tulajdonsag, nem noi, hogy az erdekesebb dolgokra tobben kattannak.


amugy meg miert semmiznem ki a baratom? szeretem, es veled ellentetben o valodi ferfi, nem pedig ilyen megkeseredett himsoviniszta fhasz.


na lezartam a temat, elvakult idiotakkal felesleges beszelgetni.

2019. okt. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
uldogelj a 120 m ftodon egyedul eleted végéig. majd ha esetleg korhazba kerulsz a 120 m ft bemegy es visz neked huslevest meg megfogja a kezed biztos.
2019. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
47%

*osztjam = osszam,

Még 1 reakció: Azért osssam meg, hogy utána lépjen akinek 140 sikerült? Majd arról is, akinek 200? Majd jön a Borkai féle brigád. Ezért nem, köszönöm. Ebben én nem veszek részt. A kérdező kérdése erre irányult, miért nem. Hát ezért, mert nem másnak fogok megfelelni, hanem magamnak. Nem érdekel, hogy a "nőnek nem elég", akkor kifelé innen, amit teremtett, azt élvezi. Általában 1 lyuk vhol a putriban. Jó az is, és nem érdekel. Tényleg nincs bennem empátia a nők felé. Előbb adok 1 csövesnek bármit is, mint előreengedjek egy "nagy madamot" a metróban. A csöves megköszöni, a "nő" elvárja. Ennyi a különbség, és mind1ik kapott önzetlenül...

2019. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok egyedül, van párom, de nem így gondolkodik ahogy ti. Hála isten, a sok hulladék közül azt az 1et megtalálni......... baromi nehéz.
2019. okt. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%

miert hogy gondolkodik? komolyan, hogy szedted fel? eloadtad neki h na menj azt nehogy azthidd elveszlek, ez az en penzem, neked az a bugyi jar amiben jottel:DDD


meg honnan veszed en milyen vagyok? ha 1 milliardod lenne se kellenel baszk i. a baratom alberletben lakik, biztos a pénzéért szeretem. uristen milyen emberek vannak....

2019. okt. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
47%
leszom milyen körülmények között élsz, valami miatt eldöntötted ő kell neked (most). később majd otthagyod. ennyi. nem őt szereted, az által teremtett illúziót. Nem ismerlek, ebben igazad van, lehet nem is rólad beszélek, hanem egy 99%-os nagy többségről. Regisztrálj már tinderre, vagy nézz már szét férfiként a való világban. Brutál mennyiségű nárcisztikus önimádó nőszemély van. Ha nem ilyen vagy, ne vedd magadra. Mivel pfej vagyok a szemedben, te se lehetsz különebb, mert meg se érted amiről beszélek...
2019. okt. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
47%
A másik meg aranyom, itt nem ilyenekről van szó, hogy azt a bugyit vedd fel, hanem arról: Melyik lesz a legjobb iskola a gyereknek az országban? Oda fog menni, mert megoldom. Nem 1 szaros bugyin. Más világban élünk...
2019. okt. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!