Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfinak az a baja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak az a baja, hogy nem női fejjel gondolkodik?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint a nők elég fekete-fehér gondolkodással rendelkeznek.Társkeresés területén még hangsúlyosabb ez,ami abban nyilvánul meg,hogy nekik nem létezik az átlagos férfi fogalma.

Vannak a jó pasik és az összes többiek.Arról nem tehetnek,hogy a jó férfiak a top 20%-ot képviselik.


2019. okt. 17. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
78%
Sok férfinak az a baja, hogy csak a frusztrációból épített kis birodalmában él. Érdekes módon azok a férfiak, akik nem úgy gondolnak a nőkre, mint valami titokzatos, furcsa logikával rendelkező idegen fajra, nem küzdenek ilyen problémával. Saját magatoknak teremtetek szakadékokat a másik nem között... Ilyen mentalitással sosem fogjátok megtalálni egy nő személyében a szerelmeteket, társatokat.
2019. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
54%
ez hulyeseg. en pl csomo fele sracot vonzonak latok, csak ugye tulsulyom van (165/70 szoval nem kekbalna de nem is a kis kapaszkodo szint). igy hat a sracok szamara lathatatlan vagyok kb:D
2019. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
15%
A világnak az a szerencséje, hogy nem női fejjel gondolkodnak.
2019. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
89%

ma 12:21


Igen. Hatalmas nagy mákja van a világnak, hogy a vezetők inkább férfi fejjel gondolkoznak és f..szt méregetnek.

A háború 3/4-e ebből adódik..

F31


#szarkazmus

2019. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
13%

Egyetértek az előzővel. Ha a világ női fejjel gondolkodna, még mindig gyűjtögetnénk, a matematika meg csődöt mondana, mert nem a logika az erősségük.

- példa: 2+2=4, de néha 5, attól függ, hogy a Sanyi megbántott-e este.

2019. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
88%

A fekete-feher gondolkodást itt te képviselet kérdező.

A férfi matematikusokkal pedig azok szoktak jönni, akik még egy vacak diplomát sem tudtak letenni.


Egy mernokno.

2019. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
15%

"A férfi matematikusokkal pedig azok szoktak jönni, akik még egy vacak diplomát sem tudtak letenni."

A tanult szakma nem ugyan szintű tudást jelent, mint a születéskor kapott, de ez nem zárja ki a jó szakmai tudással rendelkező nőket. A mérnök nő is mérnök, de azért maradjunk annyiba h nem jellemző a nők nagyon nagy többségére az atomfizika utáni megoldhatatlan problémák feltárása... A kivételek meg erősítik a szabályt.

2019. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
61%

"mint a születéskor kapott"


Pár éve az IQ teszteken a nők verik a férfiakat.

2019. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
22%

ma 12:28


Én matematika szakon tanultam.

4 szakirány volt nehézségi sorrendben:

Tanári, elemző, alkalmazott, elméleti


A nemek eloszlása pedig kb ilyen volt volt:

Tanári ~90% nő

Elemző ~70% nő

Alkalmazott ~60% nő

Elméleti ~20% nő


Elméleti matematikusokkal csak 2 tárgyat vettem fel, ennyi is bőven elég volt nekem. Náluk teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi. Olyan érzésem volt, mintha egy másik faj lennének.. Megvannak a korlátaik, de pl logikai készségben nyomukba sem érek. Pedig nem vagyok buta. És ez nem azon múlik, hogy nő vagy férfi.


Alkalmazott szakirányon meg valóban átlagban igaz volt, hogy a nőknek rosszabb a logikai készsége, viszont eszméletlenül tudtak küzdeni. Tanulni is. És ha nem ismernéd: "A matematikához nem létezik királyi út."


Persze én a szakon lévő átlagrol beszélek. Nyilván voltak nagyon szorgalmas férfiak és nyilván voltak férfiakat megszégyenítő logikával rendelkező nők.


Szummázva szerencsére a tudományos társadalom nem úgy gondolkozik, mint te.

Kizárólag eredmény orientáltak vagyunk. És mióta a nők tovább tanulhatnak, nagyon sokat tettek hozzá a tudományokhoz.


Sajnos a mai napig menő felfogás ennek ellenére, hogy pl a matekhoz érteni férfi dolog, nem nőies. Sajnos ez divat.

Ha ezt is sikerül levetkőzni, még több női tudományos eredmény lesz.


Akkor meg hatalmasat tévedsz, ha szerinted egy matematikust vagy a matematikát érdekli, hogy egy elmélet kitalálója nő vagy férfi. Tök mindegy a nem, a társadalmi rang, a kinézet, a vagyon. Egy elmélet vagy helyes vagy nem helyes..

2019. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg mindket nemnel gaz, amikor degradalni akarja a masikat. a ferfiak kozott sokkal tobb a zseni, de sokkal tobb a fogyatekos is, az iqjuk nagyobb aranyban van a szelsoseges tartomanyokban - mindket iranyba.


es ne felejtsuk el, hogy nagyon sok "nagyot lehet vele alkotni" karriernel hatalmas hatranyba kerul az a no, aki szulni akar. tehat vagy a csalad, vagy a karrier, es termeszetesen keves no hozza meg a karrierjeert azt az aldozatot, hogy pl sosem lesz anya (mar aki lelkiismeretes, es nem akar szhar anya lenni).

de ez is jellemzo, hogy a nonek a termeszetebol fakado feszekrako, csaladi hatter megteremto-megtarto, harmoniateremto mivoltat a ferfiak sokszor degradaljak es lenezik, mint "semmit". sosem lennek egyutt ilyen ferfival. talan kevesebb no er el uj atomfizikai attoreseket, de annal tobb nevel fel gyerekeket szeretetben, vedelmezve, bolcsen.


legalabbis szerintem! ez lenne az idealis (nyilvak vannak ostoba nok is, de ferfibol is akad, most a normalisakrol beszeltem.)


en orvos leszek, de hazi gyermekorvos, nem szivsebesz mondjuk. egyszeruen mert szeretnem megelni a noiesegemnek azon reszet is, amit ha olyan utat valasztok, eselyem sem lenne. aki ezert lenez, vagy nem tart egyenrangunak - az sajat magat arazza be.

2019. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!