Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz ismerkedni annak, aki művelt, intelligens?

Figyelt kérdés

Tényleg nehéz, folyamatosan azt tapasztalom, hogy gyötrelmesen megy a kommunikáció a társkeresés során. Ha összejön egy-egy randi, akkor ugyan van kommunikáció, viszont nem találok igazán partnert semmihez, ami a társkeresést illeti. Folyamatosan töröm a fejem, hogy hová lehetne elmenni, milyen közösségbe, gondoltam ilyen filmklubokra, művészeti csoportokra, történelmi klubokra, hogy hasonló érdeklődésű hölgyekkel tudnék ismerkedni.


Mit csináljak, hová menjek? Külsőm rendben van, 39 vagyok, igyekszem rendszeresen edzeni, hetente 4-5 alkalommal lefutok 5 km-t, szeretek gyalogolni, kirándulni, odafigyelek a táplálkozásra, kiiktattam a cukrot, nem hagyom el magam. De ez a társkeresés már tényleg megőrjít...beletörődni nem akarok, szeretnék társat.


Elnézést a nyavalygásért, megoldást, ötleteket várok, aztán meglátom hogyan tovább. 39F _Veszprém-megye, egy kis faluból.


2019. szept. 22. 07:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

6os ez nagyon tetszik!

Úgy gondolom masrészt, hogy a nem intelligensebb az igénytelenebb is, tehat könnyen talál megfelelőt, mert egyszerűbb es nem érdeklik annyira a problémak.

Valamint belőlem teljesen hiányzik az ösztönösség is, es a fétiseimhez illővel tudom csak elképzelni a kapcsolatom

2019. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

6-os véleményét osztom.

Nemhogy vonzó férfi nincs a környezetemben, de ha még nem számítom a külsőt, olyan sincs, akivel szívesen, tartalmasan, jót tudnék beszélgetni, vagy jól éreznèm magam a társaságában.

Ez csak 1-1 dolog, és mennyi mindennek kell még passzolnia ahhoz, hogy hosszútávon tartson a kapcsolat, éd ne egy folyamatos önfeladás, megalkuvás legyen mindkét félnek, ami azért az èn életemet megkeserítenè.

2019. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Rossz helyen keresel. Csak peldakent irom, hogyha van valakinek egy tengerbiologus diplomaja, akkor azzal nem fog a kornyeken munkat talalni, es oda megy, ahol hasznalni tudja. Ezzel azt akartam mondani, hogy egy kis faluban tulkepzett vagy, de meg Veszprem is kis letszamu megyeszekhely. Azzal a 3 novel valoszinuleg mar talalkoztal, aki hozzad hasonloan kepzett es valamiert roghozkotott, tobb meg nincs. Szerintem neked leginkabb egy koltozesre lenne szukseged.


43F

2019. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Rockarc, igazad van, már tervben van, mivel úgy látom a lakóhelyem nem tudok érvényesülni, sem megtalálni a hozzám illő hölgyet. Üdv.
2019. szept. 22. 14:30
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy lakhely kerdese. En pesten is kifogom tarskeriröl a dogatlan parasztokat. A masik kör meg a drogosok. En mindent felszamolva kimentem külföldre azaz nem hogy uj szerelem, de uj baratok, uj kollegak, uj szomszed stb. Hat ott is kiderült a baratomrol hogy ö meg drogozik meg a legjobb barinöm is es kb az egesz köröm.

Ez valami vonzas törvenye

2019. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
*fogatlan
2019. okt. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

15 vagyok.pszichologus ismerösöm szerint valodzinü az a baj hogy az van a fokuszomban mit nem akarok es ezert vonzom be. Azaz kepzeljem el a tarsam es azon agyaljak mi az ami kell. Es akkor automatikusan majd azok jönnek.

Valahol bevalt. Lettek normalis barataim is.csak epp rövid tavon sajnos

2019. okt. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kint az elsö szerelemem akit megismertem akkor szabadult epp a börtönböl amikor en kimentem uj eletet kezdeni. Pont ez kötött minket összr hogy mindketten kezdünk egy életet.

Allitom ha raketaval kilönének engem random valahova (böknék egyet a koordinatakra az idö is mindegy melyik év)még ott is olyan mellé èrkeznék aki mellé nem kéne

2019. okt. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az egyik ok hogy eleve kisebb számú halmazból választhatsz, mert bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.


A másik oka pedig a saját stílusod lehet, mert hiába nézel ki jól és mellette intelligens is vagy, ha nem lesz tőled nedves a bugyi, nem gerjed rád akkor csak intellektuális élményekben lesz partner.

2019. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Barnabas333 ***** válasza:
52%

Mert a nőknek a kigyúrt agyatlan bikák kellenek ennyi.

Mondjuk család alapításhoz meg pont azokat keresik akikkel jókat lehet beszélgetni is.

Szóval elég 2 élű a világ...

2019. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!