Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gödöllő környékén hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gödöllő környékén hol lehet értelmes intelligens, kultúrált lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nemrég lett vége egy hosszú párkapcsolatomnak, és ideje lenne végre elkezdenem ismerkedni. Sajnos munka mellett kevés időm marad, de örülnék, ha kapnék néhány ötletet, hogy Gödöllő környékén, az egyetemen kívül még merre lehetne esélyem értelmes, intelligens, érett, korombeli lányokkal ismerkedni.

25F



2019. jún. 28. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk társkeresőn??
2019. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kulturált. Rövid u.
2019. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 persze, a társkeresők, amik tele vannak unatkozó kislányokkal, cigányokkal, huszonéves anyukákkal, és szerencsétlenekkel, köszi, próbáltam már.

#2 Kérlek, nézd el nekem, hogy elkövettem egy helyesírási hibát, remélem, meg tudsz érte bocsátani. Egyébként köszönöm rendkívül segítőkész és lényegre törő válaszodat... Remélem hatalmas kielégülést okozott neked, hogy ma is beszólhattál valakinek az interneten, gondolom élőben ez neked, és a magadfajta internethuszároknak már igen nagy kihívást jelenthet. Nem értem, hogy az ilyen ostoba jellemtelen rosszindulatú barmok, mint te, miért pazarolják a biteket erre a mostanában "trollkodásnak" nevezett tevékenységre. Lényeg a lényeg, bzd meg magad!

2019. jún. 28. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Csak kijavítottalak, ha már ilyen fontos neked a kultúra, meg az intelligencia. A hozzászólásodból látszik, hogy te nem éppen egy úriember vagy... Mellesleg nőként írom, nem pedig internethuszárként meg baromként.
2019. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig elsősorban internethuszárként írtad. Ha jóindulatúan ki szerettél volna csak javítani, akkor hozzátettél volna annyit, hogy "a kérdésedre nem tudok válaszolni"", vagy valamit, ami tükrözi azt, hogy nem rosszindulatból írtad. Ha viszont ez meg sem fordult a fejedben, te sokkal rosszabb vagy nálam. Nem egy triviális dolgot vétettem el a helyesírásban, mivel ahogyan te is valószínűleg tudod, a kultúra szó hosszú ú-val írandó. Egyébként, mint láthatod, a helyesírásom internetes viszonylatban elég jól megállja a helyét. De mindegy is, én legalább ma is tanultam valamit.
2019. jún. 28. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

#3:

A kommentedet olvasva, itt biztosan nem fogsz tudni megismerni egy Gödöllő környéki lányt sem.

2019. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem. Nagyon önérzetes és passzívagresszív fickó... brrr.
2019. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm ezt a sok hasznos választ. Látom, itt mindenki tele van jóindulattal és segítőkészséggel.

Feltettem egy kérdést, amiben sajnos vétettem egy helyesírási hibát, de ezen kívül nem tudom, milyen rossz dolgot követtem el. Viszont te, (nem túl) kedves válaszoló, idejössz kötözködni úgy, hogy fogalmad sincs, ki vagyok, milyen vagyok, vagy miért írtam ki ezt a kérdést. Persze, én sem tudom, hogy te ki vagy, vagy miből fakad ez a sok kötözködés, de az biztos, hogy téged nem az általam felvetett probléma megoldása motivál, hanem csak a puszta rosszindulat. Ebből fakadóan természetesen felmerül a kérdés is, hogy kettőnk közül ki tanúsít passzív agresszív viselkedést, már ha egyáltalán tudod, ez mit jelent.

2019. jún. 29. 10:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen befeszült, mindigmásahibás, sértődékeny pasiktól menekülök. Volt már ilyen kapcsolatom, nagyon leszívott...

25/n Gödöllő

2019. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!