Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz ismerkedni annak, aki művelt, intelligens?

Figyelt kérdés

Tényleg nehéz, folyamatosan azt tapasztalom, hogy gyötrelmesen megy a kommunikáció a társkeresés során. Ha összejön egy-egy randi, akkor ugyan van kommunikáció, viszont nem találok igazán partnert semmihez, ami a társkeresést illeti. Folyamatosan töröm a fejem, hogy hová lehetne elmenni, milyen közösségbe, gondoltam ilyen filmklubokra, művészeti csoportokra, történelmi klubokra, hogy hasonló érdeklődésű hölgyekkel tudnék ismerkedni.


Mit csináljak, hová menjek? Külsőm rendben van, 39 vagyok, igyekszem rendszeresen edzeni, hetente 4-5 alkalommal lefutok 5 km-t, szeretek gyalogolni, kirándulni, odafigyelek a táplálkozásra, kiiktattam a cukrot, nem hagyom el magam. De ez a társkeresés már tényleg megőrjít...beletörődni nem akarok, szeretnék társat.


Elnézést a nyavalygásért, megoldást, ötleteket várok, aztán meglátom hogyan tovább. 39F _Veszprém-megye, egy kis faluból.


2019. szept. 22. 07:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
És ha úgy alakul, mondjuk hajlandó lennél költözni?
2019. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

"És ha úgy alakul, mondjuk hajlandó lennél költözni?"


Természetesen. Nem a költözéssel van a problémám, hanem azzal, hogy megtaláljam a társam.

2019. szept. 22. 07:38
 3/21 anonim ***** válasza:
3%
Épp ellenkezőleg. Aki intelligens, az nem ismeri a nehézséget. Igen, számára is léteznek megoldandó helyzetek, szituációk, de nem csinál belőlük problémát, így maga a nehézség se jön lére. Minden könnyed és egyszerű.
2019. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
"Épp ellenkezőleg. Aki intelligens, az nem ismeri a nehézséget. Igen, számára is léteznek megoldandó helyzetek, szituációk, de nem csinál belőlük problémát, így maga a nehézség se jön lére. Minden könnyed és egyszerű." Bizonyos szempontból igen. Viszont ha ilyen szépen, határozottan leírtad a véleményed, megoszthatnál pár ötletet. Kíváncsian várom.
2019. szept. 22. 07:47
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Nehézségek csak az elme számára léteznek. De mivel te nem az elméd vagy, így képes vagy függetlenné válni tőle. Ha megtetted, tökéletes nyugodtságot fogsz érezni bármilyen élethelyzetbe is kerüljél. Többé nem fognak létezni számodra problémák. Megoldandó helyzetek, kihívások lesznek, de azokból nem csinálsz problémát.
2019. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Azért ,mert aki intelligens, az sokkal kritikusabb, jobban észrevreszi a hibákat másokban, válogatósabb, túl sokat agyal, nem ösztönsen cselekszik. Márpedig a társkeresésben sokkal könnyebb dolga van egy szimpla ösztönlénynek, mint aki tudatosan cselekszik.

Az intelligens embereknek duplán nehéz, mert alig találnak olyanokat, akikkel hasonló témákról tudnának érdemben beszélgetni. Kicsit tartalmasabbat, mint a bulicigipiakikitkúrtmeg sablonok. Ha nagy nehezen találnak hasonlóan jó eszűt, azzal meg az őrületbe kergetik egymást,mert idegesítő tud lenni egy hasonlóan agyalós ember bogaraival megbírkózni.

Az intelligens embereknek meg kell tanulni kompromisszumot kötni, h milyen téren adják lejjebb az igényeiket, inkább elviselik,h valaki nem tud annyi mindenhez hozzászólni mint ők,de szeretetben boldogságban élhetnek együtt. Vagy megkeresi a hozzá hasonló agyast, akinél eltolerálja,h folyamatosan görbe tükröt tart elé. Vagy hatalmas mázlista és megtalálja az arany középutat, aki egyszerre intelligens is(de pont nem annyira mint ő) és közben jól ki is jönnek,szeretik egymást stb. Hát szóval nem egyszerű.

2019. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
6-os. Mintha csak én írtam volna! Gratula!
2019. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha sz.rul kommunikálsz, akkor nem a fene nagy műveltséged miatt nem kellesz másoknak, hanem mert mert két szót nem tudsz kinyögni.
2019. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Ha sz.rul kommunikálsz, akkor nem a fene nagy műveltséged miatt nem kellesz másoknak, hanem mert mert két szót nem tudsz kinyögni."


Öreg, miből gondolod, hogy nem jól kommunikálok? Olyan közegben dolgoztam évekig, ahol előadásokat tartottam és fontos volt, hogy mit és hogyan fogalmaz az ember. A kimondott szónak nagy jelentősége van. Mit csináljak, ha nem találok olyan platformot, ahol normálisan lehetne beszélgetni, ismerkedni? Az én problémám az, hogy közösséget vagy valami lehetőséget keresek, ahol lehetne ismerkedni.

2019. szept. 22. 10:02
 10/21 anonim ***** válasza:
Itt az egész internet és lehet ismerkedni. Mi a bajod ezzel ?
2019. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!