Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy sok száz ezres fogászati beavatkozásokat csináltassak?

Figyelt kérdés

Nincs ennyi pénzem, miért nem lehet megérteni. Hülye hitelt meg felelős ember nem vesz fel.

Most akkor ezért sosem lesz nőm?



2019. aug. 28. 20:42
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Húzz már a pitsába, remélem a feleséged is mégcsal.

Hányinger vagy. És nem csak a fogad miatt.

2019. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

#42 mért csalna meg? Tudom hogy vannak fiui mért ne mondaná el akkor?

Mért vagyok undorító?????

2019. aug. 28. 22:35
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Mert troll vagy :)
2019. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Normális válasz?
2019. aug. 28. 22:59
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Megadom a bankszámlaszámom és mindenki 100 forinttal támogassa a napi kamukérdés íróját! Ha annyi összejön, akkor talán adok neki belőle 50.000 forintot, amiből meg tudja csináltatni a fogait, amíg az asszony Szerbiában van a szeretőjével.


A maradék 1 millát megtartom.

2019. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

MI az,hogy havi 100 ezret keresel?Ha tényleg annyit miért nem nézel másik munka után?

A fogadat meg kell csináltatni. Egyáltalán jártál már fogorvosnál és felméretted a költséget? Megbeszéled az orvossal,hogy nem kell porcelán, egyelőre. Biztos tud valami kedvezőbb megoldást.

Igy beszélni sem tudsz rendesen (bár lehet,hogy foggal se, bocs').


Alap,hogy elől legyen fogad. Máshol is, de elől, fiatalként, dolgozóként, bárhol megjelenve...fog nélkül :(


Ez az amit senki nem fogad el,hogy nincs rá pénzed. Keress rá megoldást, hiszen nem mai a problémád.


Az érdekes,hogy csak a nőszerzés kapcsán merül ez fel Benned.....

2019. aug. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

Tisztességes minimálbéres MUNKÁM van!!!

Itt sokan közmunkán vannak meg idény munkákon.

Nem értem mi a gondod a 100ezres keresettel ez nettó ám! Valaki enyit sem keres mert pl közmunka nincs folyton én is ezér kerestem munkát.


Voltam már fogásznál igen 40ezer hitelt vettem fel egy fog gyökér kezelésre.. voltam vagy 5 alkalommal alig jött ki a 40bol azt a végén két hétre kihuzta mer ugyan úgy fájt mint elöte...

És akkor én meg még nyögjem a hitel kamatát a rezsi meg a kaja ára melett....


Ti hol éltek de mos komolyan..

2019. aug. 29. 10:13
 48/48 anonim ***** válasza:
48%

Nekem meg fogzomanc hypoplasia van. Azaz semmi baja sincs a fogamnak, nem budos, nem rohad, nincsenek kirugdalva. Csak esztetikailag nem tul szemet gyonyorkodteto.


En ugy vagyok vele, hogy minek csinaltassam meg? Mondjuk a noknek nem tetszik, azt hiszik, hogy rohad, de nem :)


Igy nez ki:


[link]


Amikor jottek a maradando fogaim, ert egy trauma, 23 oltessel varrtak ossze. Annak a maradvanya ez....

2019. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!