Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők, hogy sok száz ezres fogászati beavatkozásokat csináltassak?

Figyelt kérdés

Nincs ennyi pénzem, miért nem lehet megérteni. Hülye hitelt meg felelős ember nem vesz fel.

Most akkor ezért sosem lesz nőm?



2019. aug. 28. 20:42
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem. XD

Nincs ocsmányabb a csúnya, sőt, hiányzó fogaknál.


Másrészt, a legtöbb nő nem akar harmadik, sőt, negyedik kerék lenni.

2019. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
91%

Miért várod el a nőktől hogy a büdös, rohadt fogakkal teli szádat csókolgassák?


A szájhigieniát a nőkön számon kérni kb akkora csicskasag mint amikor a mamahotelesek puffognak hogy há má mé problémáznak a nők a lakhatas miatt?


Az igénytelenség netovábbja.


És még mielőtt bemagyaraznad: nem azzal van a gond hogy jelenleg nem tudod megcsinaltatni a fogaidat, hanem hogy úgy teszel, mintha baromi hihetetlen, sőt, elfogadhatatlan lenne egy viszonylag fontos dolog hiányában elutasitani téged.


Senki sem tartozik neked azzal, hogy randizzon veled, így felesleges a düh és hoborges.

Kva jó lenne ha a férfiak osszeszednenek kollektívan annyi önkritikát, hogy ezt felfogjak és ne legyen naponta ezer ilyen kérdés.

2019. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Ha lenne pénzem megcsináltatni. A fogaimat nöre is lenne pénzem amíg megjön az aszony!! -.-
2019. aug. 28. 21:48
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Trolololo
2019. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is troll. Egyebkent meg verd ki, a kezedet nem erdekli h nezel ki. Meg is probalhatod leopni magad, elol fogatlannal allitolag nagy elmeny. Ez igy mind ingyen van amig hazajon az asszony.
2019. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ttényleg túltoltad. Az a hirtelen stílusváltás és erőltetett helyesírási hibák. :/
2019. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Édes istenkém miért gondolja bárki hogy trollkodás hogy havi 100ezerbol nincs pénzem normális fogászat???? -.-

Vagy mi bajotok? Hogy nyitott kapcsolatba vagyok az aszonnyal???? Nem láttarok még ilyet vagy mi!??


16 évesen feleségül vetem 15 éve együtt élünk. Neki is vannak fiui szerbiába is nekem is vannak nöim nem értem már érzitek úgy hogy jogotok van beleszólni ha nekünk így jó!!!!!


Más barom meg szará csalja a másikat titokba az miböl jobb?????


A beugros nöm meg dobott S mos egyedül vagyok mert az aszony szer biába van. Mit nem tudtok érteni????

2019. aug. 28. 22:07
 38/48 anonim ***** válasza:

"nöim"


Többesszám. Vagyis, ha egy dobott, legalább kettőnek kell lennie az asszonyon kívül.


XD

2019. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Milyen helyesírási hiba??? Mobilrol írok és átírja ez a szar android!!

-.-

Valakinek esetleg normális ötlete van????

Tbs fogész már nem foglalkozik ilyenek

2019. aug. 28. 22:12
 40/48 A kérdező kommentje:

#39 volt egy beugros de az dobot. Aki ilyenkor szokott átjönni azzal összevesztem mer mindig akarta tudni mi van velem -.-


És ismerkedni se tudok mer mióta kiverte az a szar a fogam mindenki elutasit

2019. aug. 28. 22:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!