Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[piszkos anyagiak] Ebbe a kategóriába miért írnak gyerekek?

Figyelt kérdés

Már tényleg nagyon unalmas, hogy lassan csak olyan hozzászólásokat lehet olvasni, hogy a párkapcsolatokban minden a pénz körül forog (nem így van), de az viszi a prímet, amikor 11-13 évesek állítják, hogy ők már 23-24 éves korukra egyetem mellett vettek egy házat hitel nélkül, gond nélkül lehet venni tízmilliós autókat, és a rendes emberek évente 2-3 alkalommal nyaralnak a világ túlfelén (természetesen fillérekből).


A Pénzügyminisztérium adatai alapján a magyar dolgozók 42%-a keres NETTÓ 130 000 Ft alatt, a medián pedig az OECD szerint NETTÓ 166 000 Ft.


Amikor a Budapesten az átlagos bérleti díj 160 000 Ft, egy kicsi vidéki városban pedig 70 000 FT alatt nem kapsz lakást, akkor nem a vágyaitokat kellene leírni, és nem olyan kategóriában, amelynek teljesen más a célja.


2019. aug. 24. 17:49
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%

"Ha karitatív munkát végzel, az még súlyosabb = megteheted, hogy ne keress pénzt, mert más megteszi helyetted."


Nem mondtam, hogy nem keresek pénzt, csak azt, hogy nem vakít el a pénz, meg a húú de piacképes diploma. Keresek pénzt, csak nem annyit, mint a versenyszférában, de azért boldogulnék egyedül is, csak nem kell, mert van párom, akivel ketten építjük fel az életünket. Egyikünknek sincs nagyon magas fizetése, de kettő fizetésből kényelmesen megélünk.


" Én sem ismerlek, viszont a munkád színvonalát látatlanban megmondom"


Ez pedig megmosolyogtat, ezt még egy anonim oldalon sem gondolhatja komolyan senki, ha mégis, ott nagyon komoly gondok vannak.


Attól, hogy valaki nem tartja többre azt, aki nélkülözve, rossz családi háttérrel nőtt fel, és nem tudott a családja semmilyen támogatást nyújtani, és nem fogad el mindenféle kifogást, fröcsögést, és gyanúsítgatást, hogy illegálisan érte el a másik, amit elért, az nem jelenti azt, hogy nincs empátiája.

Unom azt, hogy csuklóból azt hiszik, hogy az ilyen emberek többet érnek és többet konyítanak az élethez. Mint már mondtam, az élet nemcsak az anyagiakból áll.


Attól, hogy máshonnan indulunk, mindenki a maga szerencséjének a kovácsa és a tehetséges, szorgalmas, intelligens ember fog boldogulni, valakinek meg hiába tolnak mindent a feneke alá. Ez az igazság.


A sértegetés pedig még mindig nem hat meg, nem fogok másképp gondolni semmit, nem fogok magamba nézni, és nem fogom kevésbé lenézni az ész nélkül fröcsögő embereket.

2019. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
8%

51-es jókat ír.

TANULNI kellene urak és azt piackèpes szakon vagy szakmát.

Aki meg nem a versenyszférába az megint magára vessen,én 10 éve vagyok a szakmámban a büdös életben nem mentem se állami cèghez se magyar céghez.

SOHA,ja igen a szakmai tudás mellé perfekt angol ,,AJÁNLOTT".

A rinyàlók pont maguknak köszönhetik.

Gondolom nem villamosmérnöki diplomával meg tárgyalási angolllal rendelkeznek.

2019. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Azért az hozzátartozik, hogy valami érthetetlen oknál fogva nem csóró a magyar ember mégsem. Ha az lenne, nem lenne 800 forint egy sör a fesztiválokon. Ennek ellenére csordultig tömve vannak a fesztiválok, és valaki megveszi a sört! Tehát van pénz!
2019. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Ugyanarról beszélünk: A tehetséges, szorgalmas, intelligens ember boldogul: mi is így tettünk, ezért tartunk ott, ahol-család nélkül.
2019. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!