Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló 30 év körüli férfi?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt. Bátyámnak ebben a korban már gyerekei vannak. Pedig nem gazdag, autója sincs, csak rendes férfi.


Ti fiatalabb korotokban csak szórakoztatok és lányok után futottatok, nem voltatok komolyak, valljátok be!

Az egyedülálló 30 körüli nők meg nem kellenek nektek, mert "öregek". Nem is fognak nektek már szülni.



2019. aug. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
77%
"Annyira sajnálom, hogy apád anno nem ugyanígy látta. Legközelebb majd rólad hallunk a hírekben, vagy haverodékról, hogy random nőket versz az utcán?"+ azért ez egy - hogy is mondjam finoman - a szabad asszociáció erősen túlzásba vitt fajtája... pláne annak tükrében, hogy pont kegyed agitálja itten az úri népet az önsorsrontásra, ahelyett, hogy a számára ideális megoldásban segítené.
2019. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
75%

#45-re. Nem fogok csak nézni, mert mondtam, akkor a B menü lesz. Elszórakozunk és annyi.

33/f

2019. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
52%
Az #53-as válaszon mi a túrót lehetett lepontozni?
2019. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
64%

...olvastam ma egy cikket:

[link]

és valahogy egyből a Kérdező meg az ide írogató 30-as hölgyek ugrottak be róla, amint azt bizonygatják, hogy de a 30-as férfi jobban jár egy mihamarabb gyereket szülő 30-as nővel, mint azzal a 20-assal, akivel még lenne addig jó pár kettesben töltött, relatív gondtalan évük.

Na ja, de amíg a mantis religiosa hímjének puszta vakszerencse kérdése, hogy a hím életét tisztelő ámde kevés petét rakó (cc. 75%), vagy a pasit dekapitáló és elfogyasztó de a termékenységet kimaxoló "anyatípusú" nősténnyel (25%) fut-e össze, a homo sapiens hímjének ebben tudatos döntése van. És hát általában nem azt a lehetőséget fogja választani, ahol feláldozza önmagát a génjei biztosabb továbbörökítéséért, hanem azt, ahol ugyan kevesebb esélye van a szaporodásra, de ép bőrrel ússza meg a kapcsit.

Na, amikor én voltam 33/F és szintén a párkeresés útját jártam, ezért tettem le róla igen hamar, hogy a 33/N célközönséget favorizáljam.

Szóval kedves "Az egyedülálló 30 körüli nők meg nem kellenek nektek, mert "öregek". Nem is fognak nektek már szülni." - kérdező, az igazság az, hogy ja, fontos volt az ivarszervem is, de az fontosabb, hogy közben a fejem a nyakamon maradjon, már bocsika:))))

2019. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 MolotovPunk ***** válasza:

Nem tagadom elég sokat buliztam.Kb a fél életemet házibulikkal,ritkábban pedig koncertekkel és beb_szásokkal töltöttem kb úgy 25-26 éves koromig.Teltek múltak az évek,közben komolyodtam is és azért voltak komoly párkapcsolataim is nőkkel,rövidebbek és hosszabbak is,de leghosszabb kapcsolataim is úgy 1-2 évig tartottak maximum.Tehát megtapasztaltam a komoly kapcsolatok átkát,nehéz azokat fenntartani.Csalódások is értek azért nemegyszer és kb 20-21 éves koromban olyan is történt,hogy félre léptem egyszer.Miért is baj,hogy pár éve nincs barátnőm?Nekem nem az.Sokan mondják nekem ismerősök, nők is hogy simán lehetne barátnőm.(Magas vagyok és vékony.)Miért nincs?Most is lehetne,csak azok nem jönnek be nekem.Ez van.Így (kamu szerelmes) kapcsolatokban nem fogok élni.Csak ritkán érzem azt,hogy rossz egyedül.Sokszor pedig azt,hogy tök jó így.Magam ura vagyok,magamnak osztom be a szabadidőmet.Az pedig én dolgom,hogy 5 éve nincs komoly kapcsolatom.Alkalmi kapcsolatot szinte bármikor tudok szerezni.Most is volt nemrég egy csaj,akivel jól elvoltam,de nem alakult ki szerelem.Csak szex volt köztünk.Egy dolgot szűrtem le igazán pozitívan ebből magamra nézve,azt hogy nem vagyok párkapcsolatfüggő szerencsére.Egyébként nem jönnék össze olyan nővel,aki 30-as és van már gyereke.Pót apa szerep nem kell nekem köszönöm.Utódot sem akarok.Egyébként a 30-as nőkkel semmi bajom sincsen.Volt barátnőm is idősebb volt tőlem fél évvel.


32/F

2019. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!