Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló 30 év körüli férfi?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt. Bátyámnak ebben a korban már gyerekei vannak. Pedig nem gazdag, autója sincs, csak rendes férfi.


Ti fiatalabb korotokban csak szórakoztatok és lányok után futottatok, nem voltatok komolyak, valljátok be!

Az egyedülálló 30 körüli nők meg nem kellenek nektek, mert "öregek". Nem is fognak nektek már szülni.



2019. aug. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
57%
Jaj már megint ugyanezt nyomatja a 42 %. Nézd az exeid lehet hogy ilyenek voltak (te választottad), de ez nem fedi le a nők nagy részét.
2019. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
73%
42% kérlek vond ki magad a rendes fiúk köréből. Az NEM ezt jelenti amit te képviselsz. Nyiss magadnak egy új kategóriát, pl: "Rendes akar lenni de nem lett. A nőket is lenézi és a férfiak nagy részét is."
2019. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
60%
Marhára nem érdekeltek a csajok, a saját dolgommal voltam elfoglalva. Most 30 évesen felnőtt fejjel akarok majd kapcsolatot lehetőleg egy értelmes lánnyal, ennyi a nagy sztori.
2019. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy oké kérdező. Tegyük fel, hogy te egy egyedülálló 30 körüli nő vagy. Mi lenne nálad a menetrend kB? Szülnél? Mikor? Mennyit? Házasságban? Azt mikor? Mennyiért? Előtte együtt élünk? Mennyit? Hajlandó vagy nálam? Normális vagy velem vagy rágod a fülemet és azzal b*szogatsz, hogy kapjam össze magam (ennél jobban), mert a gyerek (oszt még a kanyarba sincs)?

Csak azért kérdem, mert ha normális időben akar a nő szülni, elkerülhetetlen a rohanás. Úgy fél évig szokták kerülgetni egymást összeköltözésig, én 1-2 év együttélésnél előbb hótzicher, hogy gyűrűt nem húzok az ujjadra, aztán ezután jutottunk oda, hogy családalapítás. Hol tartunk? 1,5-2,5 év alatt beszélhetünk erről leghamarabb, de ahhoz nagyon klappolni kell mindennek. Onnan még 9 hónap és babázunk ugye... az akkor is 3,5 éven belül van és jönnek a szürke hétköznapok. Tudod mik vannak má majdnem folyamatosan 5 éve? Szürke hétköznapok. Szerinted mennyire fogok szürke hétköznapokra vágyni, ha találok megfelelő partnert? Jól gondolod, hogy semennyire. Én is ki akarom élni magam. Nem, nem mindenki mással, hanem azzal az egyel, akit találtam, hogy legyen mire visszagondolni azokon a szürke hétköznapokon, hogy ne legyenek annyira szürkék. Ebből nem engedek, mert a kortársnak már húzzák le a rolót. Voltam 5 éve is, akkor is minden adott volt, akkor nem volt sietős, had élvezzék ki az életet, most nekem nem sietős, had élvezzem most ki én az életet. Ez ugye érdekellentét, így maradnak a fiatalabbak. Ne tévesszen meg senkit a megfogalmazás, örülök neki.

33/f

2019. aug. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
73%
"Az egyedülálló 30 körüli nők meg nem kellenek nektek, mert "öregek". Nem is fognak nektek már szülni." - fúúú, ezt a drámát... nem is tudom, hogy éljem túl:)))
2019. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
52%

Ja, elnézést, az lemaradt, hogy ennek amit írtam részemről semmi köze nincs ahhoz, hogy "25+, fúj, nem fiatal, viszont öreg, nem szép, ráncos stb.", nekem bőven van, akit vonzónak találok ebben a korosztályban, csak az van, amit írtam. Az oldaná fel ezt az ellentétet szerintem, ha sem a nő, sem én nem akarnánk gyereket, de egyrészt én akarok, másrészt nem tegnapra akarom. De aztán lehet, hogy túl sokat akarok.

33/f

2019. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
74%
Nincs sok,csak itt a gyakorin.
2019. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
72%

Oké, akkor rendszerezzük csak, mit tudtam meg innen, a gyakoriról:

- a huszonéves férfiak nagy része egyedülálló ,mert a nőket az idősebb pasik és a külföldiek viszik.

- a negyvenesek nagy része nem kell senkinek,mert ha egyedülálló akkor vagy elvált, gyerekkel, vagy selejtes.

- Most pedig kiderül, hogy a harmincasok nagy része is egyedül van.


De akkor ki van kapcsolatban azzal a rengeteg nővel?????

2019. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
70%

Soros?

33/f

2019. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

30 éves korára a legtöbb normális nő már elköteleződött. Nagyon kevés esélyetek van így.



Én 30 éves korom után már nem szülnék első gyereket. De egy fiatalabb 21-24 éves nő sem biztos, hogy leáll egy 30 felettivel családot alapítani. Ott a konkurencia a fiatalabb férfiak személyében, pont mint a 30 körüli nők esetében a fiatal lányok.

Ki kell élniük magukat, hogy ne akkor kapjanak hajba, amikor már családot alapítottak.

Ezért kellett volna előre gondolkodni és fiatalon rendes nővel komoly kapcsolatot kialakítani, vele kiélni magad huszonévesen, hogy még 30 előtt meglegyen az első gyerek.

2019. aug. 23. 20:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!