Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló 30 év körüli férfi?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt. Bátyámnak ebben a korban már gyerekei vannak. Pedig nem gazdag, autója sincs, csak rendes férfi.


Ti fiatalabb korotokban csak szórakoztatok és lányok után futottatok, nem voltatok komolyak, valljátok be!

Az egyedülálló 30 körüli nők meg nem kellenek nektek, mert "öregek". Nem is fognak nektek már szülni.



2019. aug. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
82%
#40: te nem látod a fától az erdőt. 🙂
2019. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
82%

Nem volt célom bármilyennek tűnni #40, arról van szó, hogy volt egy kérdés, amihez aktualitása okán, gondoltam hozzászólok. Ahogy írtam is, van tervem 2 forgatókönyvre, amelyik aktuális lesz, azt fogom végrehajtani. Olyan tervet, hogy bedepizek és pityergek a szobámban, nem készítettem ennyi. Nem állt szándékomban semmilyennek tűnni, betekintést akartam adni annak, akit érdekel. Mivel ez az én életem, természetesen van felelősségem abban, hogy az hogyan alakul és vannak körülmények, amire nincsen ráhatásom. Csak azt mondom, hogy véleményem szerint ez mások életében is valószínűleg így van és nem csak annyiból áll az egész, hogy "Há' fejlesszél magadon, oszt' jóvan." számos férfi és nő "há' fejlesztett magán" és ettől függetlenül még nincs minden jól. Hiába írtam, hogy nem a másiknak elemzek, darabolok, szedek ízekre és olvasok a sorok között és magyarázok ennek megfelelően, hanem spontán megélem(nem elszenvedem) az adott kapcsolatot, úgy tűnik, hogy neked az a képed az egészről, hogy ez így görcsös és erőltetett, ezért nem is szimpatikus.

Ezt úgy tudnám elmagyarázni legjobban, ha esetleg ismered a dragon ball c rajzfilmsorozatot. Vagyok én, mint egyik szereplő, mindenféle aurákkal stb és vannak más szereplők is és vannak a nézők, ti itt gyk-n. A szereplők legyenek én és akikkel a valóságban interakcióba lépek, az aurák pedig mindannak öszessége, amiről itt téptem a számat. Ezeket én most berajzoltam neked, mint nézőnek, hogy lássad és értsed, mert elvileg azt akarod, de nekünk szereplőknek a sztoriban láthatatlan.

33/f

2019. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
83%

Azért kár, hogy a #40-es válaszoló besértődött mert lepontozták - jajj, hát nem nekem is csökkent 1-gyel a százalékom, tragédia, hogy fogom túl élni:) - engem piszkosul érdekelne, hogy ő (és a Kérdező) miért nézi komplett idiótának a férfiakat, akiknek az minden vágyuk, hogy rosszabb helyzetbe kerüljenek, mint amiben vannak jelenleg. Azt hiszik, hogy a férfi gondolkodásban egyenlő a fekete özvegy hímjével, és a szaporodás fontosabb nekünk a saját életünknél? Tényleg nem értem...

Ugye behivatkoztam már a párhuzamos kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Ugye érdemes megnézni pl. a ma reggel született #83 választ: "Azért legyen vele kedvesebb és empatikusabb, elfogadóbb a kérdező, mert TÁRS. Senki nem állította, hogy ez már mindig így marad, de tudjon már egy felnőtt férfi igényeket háttérbe szorítani és késleltetni. Fel kell nőni a feladathoz. Ez az időszak most nem a szülőkről szól."

Most elképzelek egy olyan kapcsolatot - ami #40 szerint jó - ahol az egy éves évforduló arról szól, hogy:

"de tudjon már egy felnőtt férfi igényeket háttérbe szorítani és késleltetni." mert a nő már terhes. Aztán a 2 éves is ugyanerről szól, mert a nő GYED-en van babázni, aztán a 3 éves évfordulón is "de tudjon már egy felnőtt férfi igényeket háttérbe szorítani és késleltetni." mert a nő már a "kistesókát" tervezi, és mindig is kis korkülönbséget akart, meg egyébként is már jó harmincas... Aztán a negyediken ismer már épp szül, az ötödiken mert épp bölcsi-krízis van mert a nő enne vissza dolgozni... aztán eljő a hatodik, és a férfi már rég leszokott róla, hogy neki saját igénye is legyen, betört anyucika önmegvalósításába mellékszereplőként.

Te #40, most tényleg komolyan gondolod egy percig is, hogy egy férfi ezzel jár jobban, mint azzal, ha akár egyedül él, akár 5-6 legalább 50%-ban róla is szóló év után újra kell terveznie? Vagy pontosan tudod, hogy rosszabbul jár, csak neked a 30-as nők érdekei fontosabbak, mint a 30-as férfiaké?

Tényleg érdekel.

2019. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
23%
Nem hiszem hogy besértődnénk, csak nem foglalkozunk veletek. Puffogjatok magatokban nyugodtan a nőkre, meg a szomorú sorsotokra. Lassan arról is a nők tehetnek, hogy az életetek nem egy folyamatos vidámpark, és még vége is van egyszer. 43f (10 év múlva ennyi lesz) is majd kapkodni fog egy kicsit valószínű, ha a 15 évvel fiatalabb csaja pont az ideális ideje előtt lépne le egy kortársával családot alapítani... Ő meg csak néz.
2019. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
83%

"Puffogjatok magatokban nyugodtan a nőkre, meg a szomorú sorsotokra. " - ugyan már, nekem például egyáltalán nem szomorú a sorsom ez idők szerint...

33/F-nek meg lehet, hogy 43/F-ként majd tényleg újra kell terveznie - ez 43/N mellett ugyanúgy benne van a pakliban, sőt - de addig 10 jó éve volt, és nem 10 pocsék, ami mind arról szólt, hogy mikor épp miért szorítsa háttérbe saját magát, a saját igényeit. Nem gondolod?

2019. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert a mai nők elviselhetetlenek és megbízhatatlanok. Az elmúlt 10 évből majdnem 8-at párkapcsolatban töltöttem, a köztes időket meg futókalandokkal. Nekem nem kell már se fiatal, se idősebb nő, elegem lett. A haverjaim nagy része ugyanígy látja.


30f

2019. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
22%
Annyira sajnálom, hogy apád anno nem ugyanígy látta. Legközelebb majd rólad hallunk a hírekben, vagy haverodékról, hogy random nőket versz az utcán? Nem hiszem hogy a 33 43 f ilyen vállveregetésekre számított. Szerintem ez még neki is sok, ő ehhez képest normális, mint ez az utolsó "haverok szerint is a mai nők blabla" hozzászóló.
2019. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
79%

48: Áruld már el, hogy sikerült eljutnod a nők veréséig? Vagy a legújabb generációs feminista doktrinák szerint már az is bántalmazás, ha valakinek nem kell nő az életébe?

Akármennyire is próbálod ezt bagatellizálni, a férfiak nagyon nagy része egymástól függetlenül (én pl. el sem olvastam a hozzászólásokat) ugyanezekre a véleményekre jut. Én nem ismerek egyetlen 30 feletti férfit sem, akinek ne lenne siralmas véleménye a mai nőkről, egyszerűen ennyi élettapasztalattal ez nyilvánvaló lesz mindenkinek, hogy egyáltalán nem éri meg vesződni ezzel. Szexkapcsolat, addig és úgy, ahogy én akarom, ha meg valami nem tetszik, lehet továbblépni.

2019. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
18%
Milyen doktrína? Agyadra mentek a haverjaid. Nyisd ki néha a szemed, van egy csomó normális kapcsolat és normális nő körülötted, csak nem látod. Körülöttem pl van. Mi is a párommal évek óta, és akiket ismerek párokat nagy része boldogok együtt. Azt meg hogy random nőket vert egy idióta, a hírekben olvastam, ezért is jobb szeretném ha nem hergelnétek a közvéleményt hogy mai nők blabla. (ha már ki is derült hogy te ugye szerencsére nem bántanád az általad utált nőket)
2019. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
67%
50: Aha, csak aztán nehogy egyszer beleolvass párod üzeneteibe. :D
2019. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!