Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló 30 év körüli férfi?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt. Bátyámnak ebben a korban már gyerekei vannak. Pedig nem gazdag, autója sincs, csak rendes férfi.


Ti fiatalabb korotokban csak szórakoztatok és lányok után futottatok, nem voltatok komolyak, valljátok be!

Az egyedülálló 30 körüli nők meg nem kellenek nektek, mert "öregek". Nem is fognak nektek már szülni.



2019. aug. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
72%

#27 " Gyereknevelés egyenlő ne-ga-tí-vum?" - nem a gyereknevelés maga, hanem egy rakat dolog, ami azzal jár együtt. A spontaneitás megszűnése, a dolgok fontosságának átértékelődése, a kötelezettségek és felelősségek megsokszorozódása, stb. Ugye friss:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Szóval tudod, valahogy úgy szól a helyzet, hogy vannak az alfák, ők rendszerint megkapják a csajokat akik halálosan szerelmesek lesznek beléjük, buli, szórakozás, közös élmények. És vannak a béták, amire tipikus példa a #28-as válaszadó, akinek az élete fiatalon az ilyen lehetőségek híján a kötelességről és a felelősségről szól addig is, amíg a többiek buliznak meg csajoznak. Aztán amikor a 20-as évei végén vagy a 30-as éveiben elkezdenek érdeklődni iránta is a lányok, és úgy érezhetné végre, hogy ő most kapja meg az élettől azt, amit az alfák a tizen-huszas éveikben, akkor jó nagy valószínűséggel azzal fog szembesülni, hogy ő nem a nők szexuális ösztönére, hanem a fészekrakó ösztönére hatott, ő nem arra kell, hogy végre a legontosabb legyen a nőnek és együtt éljenek át élményeket, hanem pusztán a ketyegő biológiai órájú nő benne látta meg a jövendő utódai relatív legjobbnak talált apját, de amint meglátja a nyomorult 2 csíkot a tesztjén, rögvest az utód lesz a fontosabb számára a férfinél. És közben meg van győződve ráadásul, hogy a férfi verje a seggét a földhöz az örömtől, és érezzen örök hálát, mert "szült neki kicsibabát", mert neki adta meg a szaporodás jogát.

Hát bocsi, de engem pl. a "szaporodás joga" abszolút nem hat meg, mondhatni hidegen hagy, nem erre van szükségem, nem ezért keresek társat. Pontosabban első sorban társat keresek magamnak, és nem anyucit a jövendő gyerekemnek.

(elvi, VAN társam)

De ellene sem vagyok a gyereknek, szóval, HA férfiként kellek neki, HA túl vagyunk kellő számú romantikus és kellő számú őrült dolgon, HA biztosítva látom, hogy a kettőnk közti kapcsolat a legfontosabb, akkor MI közösen vállalhatunk gyereket.

Ennyi.

Majd hülye leszek az egész életemet végig szívni a felelősség + kötelesség jegyében, pusztán azért hogy egy nő ezzel tudja megvalósítani a saját vágyait.

2019. aug. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
72%

#31 "Sajnos nem látod be azt hogy azok a csajok akikről te beszélsz akik ki akarták élni magukat mondjuk 25 éves korukban azok NEM ugyanazok a csajok akiket most óhajtasz megszívatni elítélni mások viselkedéséért " - még mindig nem érted... ez nem a megszívatásról vagy az elítélésről szól, hanem arról, hogy 33/F is "ki szeretné élni magát", mielőtt gyereket vállal, és azzal, akivel gyereket vállal. De ezt le is írja egyértelműen a #15-ben.

Miért, szerinted neki nincs joga hozzá?

2019. aug. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
35%

"rögvest az utód lesz a fontosabb számára a férfinél"

Ez szerintem azért már beteges. Nem is tudok erre mit mondani. Tényleg ez a központi problémád? Miért szeparáljátok el ezeket a dolgokat, normális emberi kapcsolatban ezek a dolgok egyszerűen fel sem merülnek, egymással összefüggő dolgok, a szerelmedtől akarsz gyereket tehát szereted, eddig is szeretted gyerek után is szereted.

2019. aug. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
66%
33 itt nem az volt a lényeg hanem hogy előjött az igazi problémája hogy az exe nem akart vele családot és nem vette komolyan. Ez van a háttérben ami miatt jólesik nekik szivatgatni azokat akik semmiről nem tehetnek, és szerinte haha ezek most szívnak ő meg akkor szívott. Nem a kiéléstől fogja megkapni azt hogy valaki igazán szeresse, ez nagyrészt szerencsén fog múlni és azon hogy felismeri e a lehetőséget.
2019. aug. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
76%
#34, már bocs, de hány éves vagy, 14? Ennyire naív felnőtt nő nem lehet... olvasd már el szinte akármelyik párkapcsolati problémás kérdést (márpedig egy párkapcsolatban időről időre vannak problémák), hányszor látod leírva azt a válaszokban, hogy "te már anya vagy, neked a gyereked érdeke legyen az első". És szerinted, ha ezek a dolgok nem függenek össze, miért az eső gyerek születése utáni pár évben van a válási csúcs???
2019. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
73%

#31. Félreértesz. Nincsen bennem bosszúvágy, "nem is volt, nem is lesz, épp most fogyott el". Tisztában vagyok azzal, hogy azok a csajok akik akkor voltak 25 évesek, azok a kortársaim. Nekik "üzenem" arra a költői kérdésre válaszul, hogy miért nem kellenek, jók nekem stb, ahogy kérdező fogalmazta, hogy azért nem, mert szeretném, hogy amindenkori párommal egymásnak az első helyen legyünk hosszú évekig, mielőtt második helyre kerülnénk szükségszerűen átmenetileg szintén hosszú évekig.

Ami a célközönséget illeti, azt nem látom be, hogy a romantikus vacsorák, közös filmezések, vallomások, apró figyelmességek és kedvességek, vidám emlékek, velőtrázó orgazmusok, röviden "párkapcsolat a gyakorlatban" miért esik a szivatás kategóriába, de ha te mondod, akkor bizonyára így is van.

Én csak annyit mondok, hogy a korom, nekem csak a termékenységemet befolyásolja negatívan, egy nőnek pedig a termékenységét is és a terhesség kihordását, az utáni regenerálódását is. Egyrészt a mindenkori párom nem akarom kitenni ilyen formán veszélynek és egyéb nehézségeknek, másrészt, mint mondtam és nevezz érte csajosnak, szeretnék andalogni a kedvesemmel ez előtt. Nem haragszom a kortársaimra, csinosak a kortársaim, aranyosak a kortársaim, de nekik az egész tokkal-vonóval az 5 éves tervükben van benne, nekem meg a 10 évesben, így sajnálom, de ilyen jellegű dolgokra nem velük tervezek. A 23-27 éves nőket pedig nem fogom cselédként kezelni, megverni, megcsalni, stb és nem vonom meg tőlük azt sem, amit a kortársaimnak megadtam volna, mert a gyakorlat alapján nem volt "kifizetődő", bosszúként azért, mert kortársaim nem alapítottak velem családot. Ameddig nem terjedtem mondjuk 5 évvel ezelőtti fejjel és van, amiben azóta fejlődtem, nos ők azt a javított verziót fogják mindazért kapni, amit ők adnak majd nekem. Vagy ez most úgy bosszú, hogy "bezzeg a friss husikát meg a tenyeremen" vagy hogy érted ?

Mindig igyekeztem a mindenkori páromnak a legjavát adni mindannak, ami vagyok, egyszerűen, mert szeretem azt az érzést, a boldoggá teszem a másikat. Szóval ha ez tényleg bosszú és kicseszés, akkor legyen és remélem, hogy Ludas Matyi visszaveri rajtam, mert arról is vannak emlékeim, hogy egy egész jó érzés.

33/f

2019. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
63%

#34. Nincsen elszeparálva. Csak arról van szó, hogy ha apu-anyu nem tett elegendő munkát a kapcsolatukba, nem fújják kívülről egymás hülyeségeit és kezelik egy pillanat alatt, mire babáznak, akkor előfordulhat, hogy a gyerek érkezésével a nő átcsúszik anyába (az a dolga, nem probléma), a nő szemében a párja pedig kutyába (a nő párja az ember hímnemű változata, nem kutya), akkor az bizony probléma mindhármuknak, értsd anyu, apu, gyerek. Én nem akarok sem kutya lenni sem elszakítva a családomtól. Ha emlékszel, korábbi hozzászólásban utaltam befuccsolt projektre, az alatt erre utaltam. Voltam kutya, köszönöm, jelenleg egyedül élek, ahogy írtam, a szeretteimtől elszakítva. Belátható, hogy ha ebben változást szeretnék, arra van szükségem egy darab nőre, ha nem szeretnék ebben változást, akkor az ég egyadta világon semmi mást nem kell tennem, mint levegőt vennem és ennem innom. Mivel előbbi játszik, abban a változatban pedig valamit csinálunk, én a magam részéről igyekszem a valamit jól csinálni és olyan partnert fogok hozzá magamnak keresni és remélhetőleg találni, akivel ezen törekvésünk azonos, szeretjük egymást és végül, de nem utolsó sorban van is rá időnk és nem habozunk ennek szentelni.

33/f

2019. aug. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
74%
Danival vagyok, én is így gondolom.
2019. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
62%
Megható :) egyrészt láthatólag rólad szól a kérdés, másrészt amint látod a kapcolatok végét előre nem tudod meghatározni, tehát ha 10 éves terved végén a lány majd úgy dönt más utakra téved, épp mikor te 43 évesen fiatal apa óhajtanál lenni, akkor majd valami másik tervet kell találnod. Pont az ilyen emberek, még ha cukinak is tűnnek, abszolút nem azok. Az hogy meg itt péntek este mennyi hozzád hasonló tobzódott és pontozgatott, az meg kb megerősíti azt hogy miért is tette fel a kérdező ezt a kérdést. Feléd az összes szimpátiám ami eddig volt, az elszállt.
2019. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
57%
"épp mikor te 43 évesen fiatal apa óhajtanál lenni, akkor majd valami másik tervet kell találnod. Pont az ilyen emberek, még ha cukinak is tűnnek, abszolút nem azok." - miért is? Azért, mert nem hajlandóak alárendelni saját magukat, a saját életüket a nők érdekeinek?
2019. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!