Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló 30 év körüli férfi?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt. Bátyámnak ebben a korban már gyerekei vannak. Pedig nem gazdag, autója sincs, csak rendes férfi.


Ti fiatalabb korotokban csak szórakoztatok és lányok után futottatok, nem voltatok komolyak, valljátok be!

Az egyedülálló 30 körüli nők meg nem kellenek nektek, mert "öregek". Nem is fognak nektek már szülni.



2019. aug. 23. 18:18
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
27%

[link]

Nekem általában ezért nem kellenek.

33/f

2019. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
A gif a mai huszonévesekre is jellemző.
2019. aug. 23. 18:32
 3/55 anonim ***** válasza:
19%

Ki teremtette a divatot nekik mucu?

33/f

2019. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
25%

Nyugi, nem rád célzok, már előttünk elindult ez. Hidd el, van hogy az embernek úgy alakulhat az élete, még ha ő maga szeretne is komolyat. Én is szívesen lennék a családom körében, de úgy tűnik eddig nem voltam elég hozzá egyeseknek, mások meg nekem nem voltak elegek hozzá.

33/f

2019. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Nem lehet peche ilyen sok férfinak. Valami más is közrejátszhat.
2019. aug. 23. 18:46
 6/55 anonim ***** válasza:
33%

Nálatok lehet? "aki szeretne, azzal én nem, akivel én szeretnék, az velem nem, a többihez egyéb okokból nincs gusztusom" ismerős?

33/f

2019. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
41%

Nekem a munka, egyetem,( jó tudom még nyár van) kötelező

nyári gyakorlat 3-as kombo mellet.


Se energiám, se időm, nincs arra hogy egy másik emberrel pluszba foglalkozzak. Még a barátaimon felül.



30 F

2019. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Nem féltek, hogy kifuttok az időből?
2019. aug. 23. 19:01
 9/55 anonim ***** válasza:
22%

Szomorú lennék, ha kifutnék az időből, de mindkettőre van forgatókönyvem. Majd kiderül, hogy mi sikerül addig.

33/f

2019. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
30%

"Az egyedülálló 30 körüli nők meg nem kellenek nektek, mert "öregek". Nem is fognak nektek már szülni."


Gyönyörű, ahogy magadnak meg is válaszoltad a kérdést. Ha a nők a 20-as éveikben nem azzal lennének elfoglalva, hogy a leggázabb srácokkal kiéljék magukat, meg rohanjanak a rosszfiúk után, akkor talán a rendesebb férfiaknak több kedve lenne ugyanezekkel a nőkkel foglalkozni, miután belekerültek a márnemvagyokolyan korba.

2019. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!