Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 30 pár éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 pár éves korára nem kertes házban él, hanem sima 2 szobás téglalakásban amit vett, akkor az nem is, , férfi", hanem selejt? Az itteni kommentekből ez jön le nekem.

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 07:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ezemester. Ha van egy gyerek lehet valtani 2.5 szobas lakasra. De kertes hazzal iszonyat sok munka van. Tudom. 30 evig ott laktam edesanyammal. Nem gyoztuk ketten q sok melot. Plusz dupla annyi a fenntartasa
2019. aug. 21. 10:26
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem olvastad, amit a kérdést generáló komment írója válaszolt. Ha ennek ellenére még mindig aktuális a kérdésed: Az nem megoldás, hogy olyan párt választasz, aki hozzád hasonlóan gondolkodik ebben a kérdésben. Ez egyébként is hasznos ilyen alap dolgoknál. Hogy ki milyen életformát preferál, bár persze ez változhat idővel, élethelyzetekkel, de közös nevezőre lehet jutni. Pl. az ismerőseink, kollégáink közül sokan költöztek falura mostanában. Nekik is a kertes ház volt a lényeg, viszont az a városban megfizethetetlen, így kiköltöztek egy faluba a környékre. Sokat panaszkodnak, hogy mennyire macera az ingázás, a gyerekeket nehéz ide-oda különórára hordani, örökké kupi van bent meg kosz, mert a nem létező szabadidejében a kertben dolgozik, amihez nem ért, nincs elég ideje, az sem úgy néz ki, ahogy kéne, élvezni meg pláne nincs ideje. Van aki megbánta, van aki nem, mert őt boldoggá teszi a házkörüli munka és nem vágyik másra a vidék csendjén kívül. Kinek mi a fontos. Mi a férjemmel falusi gyerekek vagyunk, óriási kertes házban nőttünk fel, pontosan tudjuk, mivel jár ez és eszünk ágában nincs ilyenbe költözni, pláne falura. Az életünk nagy részét városban töltöttük már, az életmódunkhoz sokkal kényelmesebb, igényünk van változatos programokra, az előnyökre, amit nyújt. Egy számunkra élhető, gyönyörű városban lakunk, semmi pénzért nem mozdulnánk innen. De mivel vidékiek vagyunk, szükségünk van némi zöldre magunk körül, nem laknánk a flaszteren. Az volt a megoldás, hogy összegyűjtöttünk annyi pénzt, hogy vettünk a város zöldövezetében egy csendes zsákutcában egy erkélyes lakást. Totál csend van, minden ablakból csak fákat látunk, a mókusok ugrálnak rajtuk, míg isszuk a reggeli kávénkat az erkélyen. 15-20 perc alatt gyalog a belvárosban vagyunk. Nyilván ez egy drága környék egy eleve drága városban, sokkal tovább tartott összegyűjteni a rávalót, mint egy kevésbé zöldre. Nekünk mégis megérte. A lényeg, hogy tudd, melyik életforma mivel jár, te mit akarsz, hogy érzed jól magad, mi a fontos neked és találj valakit, akivel közös nevezőre jutsz. Kinek ez a jó, kinek az.
2019. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 22-es válaszoló: Az "Az nem megoldás..." kezdetű mondatomat nyilván kérdésnek szántam, mint lehetséges megoldási javaslatot, csak lemaradt a kérdőjel, elnézést.
2019. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
30 vagyok kertes házban élek eddig még 1 nő nem ütötte le magát értem.
2019. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!