Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem kell manapság FÉRFI, csak papucsállatka?

Figyelt kérdés

Férfi alatt nem alkesz, verekedős, drogos barmot értek, mielőtt elkezdene valaki okoskodni!

Olyan férfit értek alatta akinek vannak elvei, van önállósága, és egészséges magánélete is egy kapcsolatban?



2019. jan. 2. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Már megint "a nők", mintha valami homogén massza lennénk.. A férjem nagyon is férfi, van tartása, elvei, saját személyisége, magánszférája és önállósága, mint ahogy nekem is. Nem lennék együtt se egy erőszakos zsarnokkal, sem egy papucsállatkával.
2019. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Mit tudsz ezekről az adott nőkről?


Lehet hogy ők olyan nők, akik nem hisznek a nemi szerepekben, és ez nem csak a párválasztás terén mutatkozik, talán ők sem a "tipikus nők", akik "A NŐ"-re előírt nemi sztereotípiáknak akarna megfelelni.

2019. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szóval te vagy "A FÉRFI" és valaki visszautasítani merészelt?
2019. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szóval te vagy a nagybetűs férfi, és a nők papucsállatkákat választanak helyetted. Legalábbis te ezt hiszed, közben meg egy lúzer vagy.
2019. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egy tàl hàzi kèszîtèsű somlói galuska kell'!


Nő vagyok.....egészséges magànélettel és elvekkel.

2019. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Kell a francnak papucsf🅰szi,unalmas.
2019. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szuper lenne egy ilyen férfi, de nehéz rájuk találni a sok papucsállatka meg beképzelt hólyag között. De ha még sikerül is néhány ilyen gyöngyszembe belebotlani, akkor sem biztos, hogy összepasszolunk.
2019. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%

Mert az “igazi férfi” irányítani uralkodni akar a nőn szexszolgakent , hazicsceledkent tekint a nőre ... nem tekinti a nőt egyenrangú felkent. Dominálni akar a nő fölött elvárja ,hogy a nő alávetett legyen

Nekem nem kell egy majom aki alfahimet játszik

Nekem társ kell aki egyrangukent bánik velem szeret. De ez már a nagy “alfa majmoknál “ papucs . Pedig nem az

2019. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőknek és férfiaknak sokszor teljesen más a véleményük arról, hogy mitől férfi egy férfi. Nekem attól, ha talpraesett, tisztelettudó, dolgos, biztonságot nyújt fizikailag és érzelmileg. Amiket te felsoroltál nekem attól nem lesz valaki férfi.


A papucsságról is eltérnek a vélemények, sok pasi már attól papucsnak érzi magát ha néha kiporszívózik meg elmosogat.

2019. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Azért, mert ma nem a sztyeppei kardforgatás, hanem a társadalmi meghunyászkodás, iskolai, munkahelyi lapítás, sggnyalás és irodaházban 10-12 órát zokszó nélkül csücsülgetni tudás évszázadát éljük. A darwini szelekció most is végzi dolgát, ebben a rendszerben a férfiból hajléktalan lesz valahol a társadalom margóján, a papucsállatkából meg pocakosodó családfenntartó félmilliós fizetéssel. Ami meg a nőket illeti, azokat elsősorban az érdekli, ki teremti meg a biztonságot, ki hozza haza a mamuthúst, akarom mondani: a pénzt.


Ha valakinek elvei és önállósága van, az kb. össze sem egyeztethető ezzel az országgal.

2019. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!