Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 30 pár éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 pár éves korára nem kertes házban él, hanem sima 2 szobás téglalakásban amit vett, akkor az nem is, , férfi", hanem selejt? Az itteni kommentekből ez jön le nekem.

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 07:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem csoda, ha annyi a szingli pasi, ennyi èsszel, mint ami a kèrdèst feltevőjèt is jellemzi, csoda, hogy egyáltalán tudják, hogy mennyi kettő meg kettő.

Kèrdező, vègtelenül ostoba vagy.

2019. aug. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem kertes ház, hanem budai villa, minimum 3 garázzsal, mindegyikben 30+ milliós autó. Kint medence, bent jacuzzi. Ha saját helikoptere vagy repülője van, akkor elnézhető, ha csak egy autója van.

Jah, és ha Párizsban leül egy kávézó teraszán, minimum tíz percenként felismerje valaki, és kérjen autogramot.

Kihagytam valamit? Ó igen! Legfeljebb 32 éves, és olyan a teste, mint egy görög istennek.

2019. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy férfi nem minimum új építésű, 10 szobás, medencés, kertes, kocsibeállóban retro sportkocsival rendelkező házban lakik, akkor az nem is férfi, hanem selejt. Nagyon gáz vagy, már ne is haragudj.
2019. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De ez a mérce, ma olvastam itt. Írta a nő, hogy ha nagy kertes háza van, akkor hajlandó ránézni.
2019. aug. 21. 07:29
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Harmincpár vagyok, kertesházban élek, amit vettem. Szoktak utalni rá, hogy selejt vagyok, szóval lehet, hogy nem a ház lesz az :D

33/f

2019. aug. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De közrejátszik
2019. aug. 21. 07:32
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj már be pár ilyen választ, kérdező!
2019. aug. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ember egy nőnek Férfi kell nem rinyagép.
2019. aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

#6. Szerintem inkább az egyéni preferenciája. Írod, hogy lakásod van. Ha a másiknak az a hülyeség, hogy neki ház kell, az az ő dolga, te ettől nem lettél se több se kevesebb.

33/f

2019. aug. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

2 szobás lakásom van jó környéken, és közelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz.


Azt látom a nők inkább értékelik, amúgy meg sok csajnaknilyen sincs, így gyakori, hogy látom már kalkulálnak az első alkalommal, mikor meglátják, hogy el fogunk e ketten is férni.

2019. aug. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!