Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 30 pár éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 pár éves korára nem kertes házban él, hanem sima 2 szobás téglalakásban amit vett, akkor az nem is, , férfi", hanem selejt? Az itteni kommentekből ez jön le nekem.

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 07:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Az már régen rossz ha a csaj az anyagiakat nézi. Ja, hogy neked csak egy ótvar k.rv. kell, bocccccs....
2019. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen kommenteket olvasol, bizonyára a negatívokat, mert azokból jöhet kizárólag ez le.


Nem vagyok anyagias (nő vagyok), de az a részemről is elvárás (lenne ha ismerkednék),hogy a pasinak harmincvalahány éves korára legyen otthona, vagy legalábbis alapja az otthonhoz. Hogy ez megtakarítás vagy hitelt törleszt nem számít, sőt, még akár albérletben is élhet, tervben egy önálló otthonnal.

Annak nincs jelentősége,hogy ez egy garzonlakás-e, vagy panel/tégla/városon/falun, ezen a későbbiekben leeht változtatni.


Egyébként is vegyél ma Budapesten egy 2 szobás tégla lakást...annak az áráért tudsz venni vidéken, főleg kistelepülésen, több családi házat, akár kacsalábonforgót.

2019. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"De ez a mérce, ma olvastam itt. Írta a nő, hogy ha nagy kertes háza van, akkor hajlandó ránézni."


Ostoba vagy, mint a föld!

Nem ezt írta, illetve nem így, hanem hogy ha a pesti lakásából vidékre költözne, akkor az kertes ház legyen, ha már naponta ingáznia kell.

2019. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
Azért vagy selejt, mert az itteni kommenteket komolyan veszed. Az se biztos, hogy nő írta.
2019. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam azt a kommentet, és nő vagyok, de a kérdezőnek komoly értelmezésbeli problémája van.

Azt írtam, hogy nem hagynám ott a pesti lakásomat (aminek azért munka és utazás szempontjából van bőven előnye) egy kisvárosi kis lakásért (talàn még 40nm-nél is kevesebb volt).Az volt a lényege, hogy vidékre csak kertes házba költöznék.

2019. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy.
2019. aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Téglakakás sem kizáró ok! Hány nm ?


21/l

2019. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Csak masfel szobas. 37 nm2. Nekem eleg.
2019. aug. 21. 09:57
 19/24 A kérdező kommentje:
Csak 15 millió volt. 7 m sajna mèg hitel
2019. aug. 21. 10:00
 20/24 anonim ***** válasza:
78%

Vágom, hogy mire gondol a kérdező!


Valóban kezd előjönni csajoknál, hogy kertes ház legyen, mert az jobb a pujának meg a bolhásnak.


Én is olvastam és hallottam már több helyen.

2019. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!