Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha nem jönnék össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem jönnék össze takarítónővel?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem, hogy aki huzamosabb ideig ezt dolgozza, az nem is akar előrelépni az életben.

Ez olyan szomorú.


27 F



2019. aug. 17. 09:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Szíved joga eldönteni, hogy kivel jössz össze, nem kötelező azzal, akivel úgy érzed, hogy nem illetek össze.

De nem értem, hogy szerinted az miért baj, hogy ha valaki szeret takarító lenni és nem akar rajta változtatni. Ha utálná és csak panaszkodna, de nem változtatna rajta, az lenne a gáz. De ha szereti csinálni, és élvezi, az miért baj?

2019. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%

Honnan veszitek, hogy nem elfogadható számára? Én nem így olvasom. Elfogadható csak nem akar vele járni.


Én teljesen megértem továbbra is.

2019. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
80%

"Honnan veszitek, hogy nem elfogadható számára?"


Szomorú jelenségként említi már a kérdéskiírásban is.

Illetve pl. #4. ("Én akárhol voltam mindenhova úgy mentem, hogy innen biztos tovább fogok menni egy jobb helyre. És szerintem ez a normális, céltudatos hozzáállás.")


Mint párkapcsolati preferencia, szerintem is teljesen érthető amúgy.

2019. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!