Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha nem jönnék össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem jönnék össze takarítónővel?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem, hogy aki huzamosabb ideig ezt dolgozza, az nem is akar előrelépni az életben.

Ez olyan szomorú.


27 F



2019. aug. 17. 09:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem.


Szíved joga.

2019. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Te gáznak éreznéd, ha a munkád miatt nem jönnének össze veled?

2019. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Takarítónőként írom, jól teszed :D

Én nem akarok előrébb lépni, érettségivel, szakmával a zsebemben, többet keresek így, és jól érzem magam ezen a területen (vállalkozó vagyok).

Férjem is van (diplomája van), őt nem zavarja, jól élünk szeretetben. A fizetésünk közel azonos, a szakmámban a jelenlegi keresetem negyedét keresném.

2019. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én elfogadnám.


Én dolgoztam már nagyon tróger és nagyon elit helyen is.

De én igazából focizok amatőr szinten és a mellett dolgozok, mert onnan nem kapok pénzt. Majd akarok edzői sulit letenni, mert ezzel akarok foglalkozni. Szeretnék a sport közelében maradni.


Van egy ismerősöm személyi edző, de tróger munkát végez. Ennek ellenére nagyon jó csávó, így férfi szemmel is.


Itt nem is azon van a hangsúly, hogy takarítónő. Hanem hogy azt mondta szereti csinálni és nem akar változtatni rajta. Én akárhol voltam mindenhova úgy mentem, hogy innen biztos tovább fogok menni egy jobb helyre.

És szerintem ez a normális, céltudatos hozzáállás.


A 3as választ nem is igazán értem.


Persze nyilván más mondjuk Orbán Viktor rezidenciáján takarítani, mint egy suliban.

Itt mégegyszer írom, hogy ne legyen félreértés, nem a munka ellen van kifogásom, hanem hogy nem akar feljebb kerülni.

2019. aug. 17. 09:49
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha minden takarítónő karriert épít, ki fog takarítani a zsúrpubik után?
2019. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Van olyan taki , aki suli/ meló mellett takarít, h több pénte legyen. Ez szerintem nem gáz. 30 évesen már azért igen.
2019. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik rokonom a XII. kerületben lakik,egy villában. Több segítsége is van,aki takarít az locsolja a beparkosított udvart,időnként bevásárol,néha főz. De családtagnak tekintij, 10 éve van ott. Van főállása,és nem törekszik többre. Én se tenném a helyében.Anyagilag,erkölcsileg elismerik. Mi kell ennél több? Diplomát nem szerez aki takarít,de mondjuk egy bolti eladói,dajka, v bármi hasonló állással többre menne?
2019. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Szíved joga. Csak aztán ne panaszkodj, hogy a bohóc nem lesz gondosan polírozva. 😄
2019. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2019. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan ha nem lenne takarítónő ki pucolná a szart utánad?

Ha nem lenne paraszt ki termelné meg amit zabálsz?

Ha nem lenne kukás ki vinné el a mocskod hogy bele ne fulladj?


Ha már ilyen okos vagy gondolkozz előbb kicsit, mielőtt kérdezel....


Az a baj a mai világban hogy a kétkezi munkának nincs értéke.

Mindenhol azt szajkózzák légy értelmiségi vagy valami ritka foglalkozásod legyen amivel sok pénzt zsebelhetsz be.

Sajnos szar a leosztás pusztulásra ítélt kis bolygónkon.

Még mielőtt durrognál ,nem nem vagyok takarító, vezető beosztásban dolgozom. De nem becsülöm le azokat akik alattam dolgoznak. Sőtt azt mondom ők az igazi hősök mert ők végzik a strapás biorobot munkát! Őket kéne elismerni!

De sajnos míg a ritka=drága,jólfizető addig marad ez a világ.


Igen járnék takarító nővel,vagy szerinted más alantos munkát végző nővel,mert nem ez dönti el hogy valakit szeretek e vagy sem...

2019. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!