Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha nem jönnék össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem jönnék össze takarítónővel?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem, hogy aki huzamosabb ideig ezt dolgozza, az nem is akar előrelépni az életben.

Ez olyan szomorú.


27 F



2019. aug. 17. 09:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%
Én már berfürödtem eggyel, elég primitív volt. :)
2019. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt akivel összejöttem, volt akivel fel sem merült.

Nem ettől függ ez.

2019. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
42%

Már ne is haragudjatok, de attól, hogy valaki nem egy olyan emberrel képzeli el az életet, aki kb. minden befektetett energia nélkül elvállalta az első munkát, amit lehetett, az nem egyenlő azzal, hogy lenézi.


Nekem semmi bajom velük, fontos a munkájuk, nagyon is. Csak éppen erre bárki képes és effektíve mindegy ki csinálja.


Viszont egy hasi műtétet azért némi ésszel kellene elvegezni és szaktudassal, hatalmas felelősséget vállalva.


Azt hiszem szemléltetésnek ez elég érthető volt.

2019. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Én pl. ezen nyáron egy kaliforniai nemzeti parkban takarítottam és egyetemistaként kerestem vele kb egymillió forintot :) Ha mindenki előre akar lépni akkor ki fog a sok tudós meg vezérigazgató után takarítani? Sz*rban fogunk gázolni. Mindenféle munkára sükség van.
2019. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
18%

Jó ez idáig rendben is van, de szerintem ezt csinálja olyan, akinek másra nincs esze. Most ha megszületik egy ember olyan ésszel, hogy képes kutatásokat végezni, vagy emberéleteket megmenteni, az ne takarítson már.


Az a szerencsétlen, aki kettőig számolni alig tud, na a takarítson ő.

Más esélye nincs, de szükség van rá.



Viszont azt ne várja már senki, hogy ugyanúgy vonzódjanak hozzá a férfiak, mint egy sikeres ambíciózus nőhöz.

2019. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Én Írországban takarítottam fél évet egy nagyon bájos hotelban. Imádtam a helyet, az embereket, és így a munka is megszépült. Nem azt mondom, hogy ez az álommelóm, de semmi kivetnivaló nincs benne, ha valaki ezt is tudja élvezni. És el tudom képzelni, hogy Magyarországon is vannak olyan helyek, ahol lehet élvezni! Ha az illető egy kiégett, begyöpösödött valaki, persze kétlem, hogy sokan szeretnének járni vele. De szerintem nem ettől függ, mennyire szerethető valaki. Mellette csinálhat még egy csomó érdekes dolgot, inkább azon van a hangsúly, mennyire boldog a munkájában és mennyire érdeklődő a világ iránt.
2019. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Gondolod Dominique Strauss-Kahn akart?
2019. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%
Semmi gond, én sem járnék segédmunkással. Mindenki aszerint szűr ahogy jónak látja. Abszolút nem nézem le sem a takarítókat,sem a segédmunkásokat, mert mindenkinek el kell kezdeni valahol. De ritkán találok eben a rétegben szellemi társat. (A diákmunkát agy egy átmeneti megoldás ne keverjünk most ide, a kérdező is írta, hogy ez az illető állandó munkája. A magán vállalkozást se keverjük ide.)
2019. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

A diákmeló teljesen más, fiatalon bármit elvállal az ember.


Egyébként durva, hogy fordított esetben, pl ha egy nő nem járna kukással az teljesen rendben van. De ez amit így írtam az nincsen.


Nem mondtam, hogy lenézem. Én mindig megadom a tisztelet a takarítónőknek is. A szomszédot is tisztelem, mégsem akarok vele összejönni.

2019. aug. 17. 13:12
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#19, De, rendben van, és ezt elég sokan írtuk is. Karrierépítő nővel értenétek meg egymást igazán, nincs ezzel semmi gond.

Itt az a gond, hogy csak a karrierépítő életet tartod értékesnek és elfogadhatónak.

2019. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!