Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek azzal a csajok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek azzal a csajok, hogy csak a szexre kellenek?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm is mindíg azt mondta szex után,higy csak arra kell. Amikor meg el akartam hívni ide-oda Őt nem érdekli! Aztán szakítottunk és olyannal jár össze akivel csak azért járnak össze havonta 1x.

Ill randiutam egy lánnyal,nem volt semmi szex meg ő momdta,hogy nem fexik le az első pár alkalommal senkivel,a hátam mögött derült ki,hogy egy pasival meg miközben összejártunk randizni már nagyban kamatyolt és volt mellette még 2 srác időnkéntre !


2019. júl. 31. 00:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
87%
Ez azért elégge durva ahogy igy elmesélted
2019. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eléggé,sajnálom mert Én nem erre számítottam!
2019. júl. 31. 00:21
 3/13 anonim válasza:
66%
Gondolom
2019. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Mert (TISZTELET A KIVÉTELNEK!) a mai lányok csak erre jók.

Illetve...sokan erre sem.

2019. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Mert ők csak arra kellenek.

33/f

2019. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Mert a nők sohasem hazudnak. Ugye érzed az iróniát? 🙂 Amúgy érdemes lenne valóban csak szexre használnod őket. Akkor legalább beigazolódna a kényszerképzetük.
2019. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Talán mást gondol párkapcsolatnak, mint amit kap.

Neki kéne megfogalmaznia, mit szeretne megélni.


A második lány szerintem csak úgy mondta, tartalom nélkül, mert hallotta, hogy ilyeneket szoktak mások mondani, de nem volt mögötte semmi tartalom, ami összefüggésbe hozható azzal, amit mondott.

2019. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos ez igaz. A nők egyrésze tényleg csak szexre használható másik része meg arra sem, mert olyan lusták, hogy élménst sem tudnak adni az ágyban. Nekem az eddigi partnereim 1/3-val volt élvezhető szex, akivel teljesen jól ment 2/3 kudarc.
2019. júl. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Mert a nők nagy része szeret mártírkodni. Holott meg egy csomószor ők is ugyanazt csinálják a férfiakkal.

Pl nekem eddig egy nővel sikerült szexelnem (eddig) és hiába akartam vele komolyabb kapcsolatot, de neki csak szexre kellettem. Ennek ellenére nem kezdtem mártírkodni meg teátrális kesergésekbe kezdeni emiatt, mintha nő lettem volna.


Erre már kiskoromban rájöttem otthon. Amikor édesapám megcsinált valamit vagy áldozatot hozott a családért, akkor nem mondott egyetlenegy rossz szót sem, szótlanul feltakarított, megfőzött, elmosogatott és sosem panaszkodott a munkája miatt. De amikor édesanyám hozott áldozatot, akkor utána mindig a fejünkhöz vágta, hogy mi csak mindig kihasználjuk őt, meg utána ha nem úgy táncoltunk, ahogy ő fütyült akkor folyton mondogatta, hogy ő mennyi mindent megtesz értünk de bezzeg bennünk egy csöpp hála sincsen meg napi szinten órákig csak panaszkodott minden miatt.


Utána meg ezt az állandó mártírkodást a nők részéről máshol is mint visszatérő elemet megfigyeltem.


Szóval igen, előfordul az ilyen.

2019. júl. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Sok pasi van, aki úgy ismerkedik, hogy közben barátnője van, vagy eljátszák, hogy kapcsolatot akarnak, közben nem. Így nyilván szegények már nehezen tudnak bízni. Amúgy a férfi 2/3-a sem alkalmas párkapcsolatra, legalábbis ha egy nő kicsit is igényes, akkor még annyi sem.
2019. júl. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!