Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is röhögtök amikor a 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is röhögtök amikor a 35 körüli nők jönnek ezzel a "mit képzelnek magukról a pasik" szöveggel?

Figyelt kérdés

Tudjátok, amikor a nőknek 35 éves koruk körül elkezdenek eltűnni a jó pasik a holdudvarukról, és már nem állnak sorban a jobbnál jobb pasik náluk, akkor felmennek társkeresőre és azt látják, hogy ott is csak 50-60 éves papik akarnának tőlük komoly kapcsolatot, nem csak megdugni. Akkor szokott jönni a rage-elés, hogy "mit képzelnek magukról a férfiak, hogy ők nem öregszenek, hogy ők örökre fiatalok maradnak, hogy rajtuk nem látszik már meg a kor??"

Ilyenkor azért elkap a röhögőgörcs. Az egyik nő rokonom is pont így volt és őt is kiröhögtem. Miért ő mit gondolt? Hogy örökre sorba fognak állni a jobbnál jobb faszik? Hogy örökre alanyi jogon meg fog kapni mindent csak mert nő? A 20-as csajokért verseny van, ezért kapnak meg mindent. Ő meg nagy naívan azt gondolta ez az állapot örökké tart. Nem tett le semmi különöset az asztalra egész életében, de a férfiaktól elég masszív elvárás listája volt, mindaddig amíg volt aki versenyezzen érte. De döglött a piac, már nem friss husi.

És rengeteg ilyen nő van aki a 30-as éveiben elkezd dühöngeni, mert már nem akar jönni érte a szőke herceg fehér lovon egy BMW-vel, hogy elvigye a tengerparti nyaralójába. Csak a papik maradnak, vagy a kanos 20 éves kiscsikók, akik szex tanár nénit keresnek.

Ezen ti nem szoktatok jót röhögni, amikor egy kapuzárásos nő panaszkodik a férfiakról?


2019. júl. 28. 19:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
8%
De, én is jót mulatok ezeken. És most jön a kötelező lepontozás.
2019. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Én az ilyen nőellenes kérdéseken szoktam.
2019. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván te is úszkálhatsz a nőkben, ha ennyire kárörvendő vagy, hogy a rokonodon röhögsz.

Neki legalább jutott valami, veled ellentétben, kicsi incel. :D

2019. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
8%
25 évesen már ráncosodnak,egy férfi 60 évesen is lehet fitt.
2019. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Na nehogy azt hidd, hogy a jóképű 35-40-es férfiak nem ugyanezt teszik :D Ők saját magukat még jóképűnek látják, pedig már kezd megjelenni a pocak meg a ráncok, haj is ritkul... pénzt meg ugye nem mindig jár együtt a pasival, főleg hogy erre a korra általában elváltak, és fizetik a gyerektartást :)

Egyik nem korábban jóképű / korábban szép képviselői sem különbek a másiknál.

(31/F)

2019. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Te is leszel még papi akkor meg majd mi rohogunk rajtad h csak ennyit tudsz!

A külső nem minden annyira ne ertekeld fel a fiatalsagot!

2019. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

Te csak szeretnéd, hogy ez így legyen.

A kapuzarasos pedig nem a 35 éves, hanem az apja korabeli 50-60-as tata.

2019. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
Hűha itt elkelne egyeseknek egy alapos terápia. Vagy csak az, ha képesek lennétek néha sírni, és nem csendben megőrülni.
2019. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Lazy Lover ***** válasza:
11%
én azon nevetek hogy ismerkedtem anno + 30 nőkkel nekik már nem volt gond a magasságom meg nekik már tényleg elég ha 1 férfi kedves meg humoros :D 20 éveikben meg le se szavazták az átlag férfiakat az uncsi meg nyálas jelzőt mondták rá szánalmasok nagyon :D
2019. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Otthon farokverő luzerke azt hiszi, hogy majd 50-60 évesen a 30-as nok között fog válogatni. Nagy lesz a pofara esés.
2019. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!