Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mi a fenét képzelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a fenét képzelnek egyes párt kereső egyedek? Ha ennyire rossz véleményük van a nőkről, akkor minek közelednek?

Figyelt kérdés

Nyugis estémet vágta haza egy agyilag zokni. Már elnézést.


Semmilyen ékszert nem viselek, még a karikagyűrűt sem, látható nyoma nincs, hogy férjnél vagyok, családom van. Leszólított egy kedvesnek tűnő srác, hogy ha gondolom most üljünk be valahová beszélgetni. Kedvesen fogadtam, megköszöntem a lehetőséget, elmondtam neki, hogy hazafelé tartok a családomhoz, nem ismerkedek, nem haggggámálógva stílusban utasítottam vissza.

Ilyen mocskolódást rég láttam távolról is. Minden nő qva, bezzeg ha egy gazdag fószer már repülnék a farkára... Jött a buszom, faképnél hagytam a mondókája közepén. Komolyan, itt tartanak már egyesek, hogy fel sem fogják, másnak már lehet családja, és innentől érdektelen a többi ellenkező nemű? És ez csak verbális volt, hány ennél durvább fazon rohangálhat még kint?


2019. jún. 6. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

És ez ennyire komolyan érintett, hogy kiírtál róla egy ilyen hőzöngést, kérdésnek álcázva?


Amúgy az eredeti kérdésre: Egyrészt ez kiterjeszthető mindkét nemre, másrészt pedig valószínűleg egyszerű "materiális" célok vezérlik az ilyeneket.


Jöhet a 0%

2019. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezek betegek. Miért nem mondtad meg neki a hiszti rohama után, hogy akkor sem ismerkednel vele, ha az utolsó pasi lenne a földön.
2019. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyeneket le kell sz*rni. Ennyi. Ne foglalkozz velük.

Amúgy sem biztos, hogy józan volt-e egyáltalán.

2019. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mint írtam buszra szálltam.


Azért írtam ki, mert a felkavaró b félelmetes

A kövi netalán ütne is, mert nemet mondok neki?

2019. jún. 6. 18:54
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom elsőnek is te sem vagy még 30 éves sem és jó tested van. A pasi azért szólt hozzád , mert vagy volt már benne alkohol tehát spicces volt ,vagy be volt kicsit gandzsázva.. És azért volt idegbeteg , mert egy páwa full tapadó nacis kis bzi gyerek !! Na az ilyeneket tényleg kerülni kell , mert ezek verik a csajokat nem a 100 kilós józska meg a pista !
2019. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#5


Kicsit a kutyákra emlékeztet, ott van az, hogy a legacsarkodóbbak nem a nagykutyák, hanem a kis szar "yorki" meg "csivava".

2019. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ez környék függő is, mármint hogy melyik város milyen szegletében történt az eset. :(
2019. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Állítólag egy átlagos ceruzával 56 km hosszú vonalat lehetne húzni... gondoltad volna?
2019. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

# 6/8

Nagyon igaz, azok milyen kis agresszívak ! :D

2019. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6/8: igaz. En szabadon sétáló nagy kutya mellett simán atmegyek, a mini kutyáknal irány a túloldal.
2019. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!