Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mi a fenét képzelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a fenét képzelnek egyes párt kereső egyedek? Ha ennyire rossz véleményük van a nőkről, akkor minek közelednek?

Figyelt kérdés

Nyugis estémet vágta haza egy agyilag zokni. Már elnézést.


Semmilyen ékszert nem viselek, még a karikagyűrűt sem, látható nyoma nincs, hogy férjnél vagyok, családom van. Leszólított egy kedvesnek tűnő srác, hogy ha gondolom most üljünk be valahová beszélgetni. Kedvesen fogadtam, megköszöntem a lehetőséget, elmondtam neki, hogy hazafelé tartok a családomhoz, nem ismerkedek, nem haggggámálógva stílusban utasítottam vissza.

Ilyen mocskolódást rég láttam távolról is. Minden nő qva, bezzeg ha egy gazdag fószer már repülnék a farkára... Jött a buszom, faképnél hagytam a mondókája közepén. Komolyan, itt tartanak már egyesek, hogy fel sem fogják, másnak már lehet családja, és innentől érdektelen a többi ellenkező nemű? És ez csak verbális volt, hány ennél durvább fazon rohangálhat még kint?


2019. jún. 6. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Sok ilyen van, szerencséd, hogy voltak ott emberek is körülötted.

Engem minap egy másik nő akart meggyepálni, mert a beálltam a sorba, miközben ott hagyta a kosarát, hogy jelezze, még visszajön és ő sorban áll. Igen ám, de hosszabb időre ment el, szóval beálltam. Visszajött, már épp sorra kerültem, üvölteni kezdett velem. Hogy én ezt hogyan képzelem. De őrjöngött. Fiatal nő volt. Teljesen elképedtem.


Tudom, hogy a tiéd durvább eset persze.

2019. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Sunyi módon flörtölsz vele, odacsábítod, miközben családod van te rongy. Még mosolyogjon az alantas játszmádhoz? Nem szégyenítheted meg bármelyik férfit kedvedre. Örülj hogy nem csapott pofán.
2019. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22-és! Te nem vagy normális.
2019. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es lett volna. Csak a telefon átírja.... Túl okos...

Na, akkor újra:12-es te nem vagy normális.

2019. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen.
2019. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

12es inkább nem mondok rád semmit...


Az ilyen emberek miatt úgy fest van okom aggódni, nem is magam miatt, hanem a lassan kamaszodó gyerekeim miatt, mibe csöppennek bele.

2019. jún. 7. 17:33
 17/17 anonim ***** válasza:

#16


Na pont az ilyenek miatt szeretem én is a küzdősportos és durvább nőket. :D Az mekkora királyság lenne ha jönne egy ilyen ösztönlény kötöszködni egy nővel és a csaj hülyére verné. Na az olyan nőkkel szeretnék én is ismerkedni. :)


Pont az ilyen esetek miatt ajánlom elolvasásra ezt a cikket is:

[link]

(és milyen szexi is a csaj :) )

2019. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!